Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Da się w Scrapebox 2 zrobić tak, aby co określony czas (np. 120 sekund) pobierało nowe proxy z API?

Da sie automatorem, ale robienie tego co 120 sekund nie raczej sensu.

Zrób/zleć prostego bota który bedzie co X sekund pobierał proxy z url i zapisywał do określonego pliku txt. w SBv2 masz opcje "enable auto load proxies from file" - to załatwi sprawę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób/zleć prostego bota który bedzie co X sekund pobierał proxy z url i zapisywał do określonego pliku txt.

Po co robić, zlecać jak XPCP robi to wszytko dodatkowo nonstop testuje proxy miedzy innymi pod Google

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jakie potrzebuje parametry by to płynnie chodziło?

 

Program jest dość dobrze zoptymalizowany. Generalnie, to wydajność procesora dobierz  w zależności od liczby połączeń. Natomiast wielkość ramu dobierz do wielkości list i operacji na nich wykonywanych.

 

Przy normalnych zastosowaniach może działać praktycznie na byle czym.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten jeden to https://www.tp-link.com.pl/products/details/?model=TL-WA701ND#spec,  a drugi to "airlive wt-200 arm" , w sumie się nie znam, nie wiem jak to mam przetestować... jak np. pingowałem sobie plik 90 000 backlinków w pingfarm.com to mieliło mi to przez 6-7h non stop, raczej się nie zapychały, ale nie wiem ile połączeń tam jednocześnie wykonuje (bo niby na jednej podstronie widzę ich 500), poza tym pewnie połączenie z pingowania jest nie równe temu, które wykonuje Scrapebox przy komentowaniu...

W sumie to też nie będę codziennie pewnie takich paczek robił (przynajmniej na początku), czy takim łączem np. 3000 komentów w godzinę jestem wstanie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz windows 2012 r2 tylko i wyłącznie (ewentualnie windows 8.1). Po przesiadce z 2008r2 SBv2 zaczął u mnie działać stabilnie i przestał się wysypywać.

 

Poza tym, zamiast tego sprzętu do domu może kup to:

https://www.mintshost.pl/cart.php?a=confproduct&i=1

800zł rocznie, jeżeli dostaniesz na jakimś forum wirtualne pln do mintshost (ludzie sprzedają je w przeliczniku 0.5) to wyjdzie Cie przy płatności rocznej 33pln miesięcznie za małego dedyka. Możesz też tam wziąć vps z płatnością roczną, również wyjdzie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności