Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co wy chcecie od publicznych proxy. Wieczorami hulają aż miło.

Nie wiem co według Ciebie ma do tego godzina w Polsce, skoro to są proxy z różnych stref czasowych.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że internet mi w nocy szybciej chodzi. I harvestuję około 200 proxy z time < 1000

Druga sprawa to większość osób korzysta za dnia z proxy więc ich skuteczność, szybkość maleje.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że internet mi w nocy szybciej chodzi. I harvestuję około 200 proxy z time < 1000

Druga sprawa to większość osób korzysta za dnia z proxy więc ich skuteczność, szybkość maleje.

Przemyśl raz jeszcze to co napisałem :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zrozumiałem :) tzn, zrozumiałem, że moje zdanie źle ubrałem w słowa. Pisząc zdanie mam na myśli: @Nie wiem co wy chcecie od publicznych proxy. Wieczorami hulają aż miło.

Nie pomyślałem o strefach czasowych, ale i tak moje zdanie odnosiła się bardziej do mojej sytuacji z szybkością internetu. Ale moje problemy was pewnie nie interesują :D Choć założyłem kiedyś temat o moim zabójczo szybkim internecie.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak powiedział Mar_Dal: szczególnie, jeśli korzystasz z rumera, scrapebox powinien być dla Ciebie jak dziecięca zabaweczka... :)

aniec,

jak wygląda z tymi proxy VIP, bo muszę właśnie albo odnowić sobie na yourprivateproxy.com, albo zainwestować w inne, a te z freeproxylist.org są dużo tańsze: pytanie - czy równie dobre...

?

publiczne proxy niestety się nie sprawdzają do wszystkiego

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że XR znam dobrze, dużo wiem i całkiem dobrze sobie radzę z obsługą tego softu, a z SB to już trochę gorzej, bo nie miałem tyle czasu i nie zapowiada się, aby aż tak dużo znalazł na rozszyfrowanie SB... Dzięki za podpowiedź w sprawie tutków na YT

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytania

1.Rozumiem że SB ma możliwość pingowania stron i to nie jest ta opcja w głównym oknie tylko chodzi o rapid indexera, moje pytanie czy to wystarczy mi do pracy czy powinienem mieć zewnętrzny program ? Chodzi mi głównie o wydajność rapid indexera, bede miał powiedzmy z 1k linków na dzień.

2.Tam sie ustawia Connection ale nie wiem co to jest, ilosć pingów? Jak chce spingować po 1 razie to ustawić na 1?

3.Sprawdzanie zaindeksowania pokazuje tylko czy strona jest zaindeksowana czy też ilość podstron zaindeksowanych?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blastowiec,

to możemy się wymienić na priv informacjami:

ja Tobie o SB, Ty mi o XR

służę oczywiście bazami do SB w zamian za dobre pod blasty ;)

Dobrą masz bazę SB? Ja mam całkiem, całkiem... ;P Nic dziwnego w końcu mój Xr jest na serwerze (bez prox-ów), a nie w domu jak widzę :)

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności