Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

To podaj ile ci na tych proxy wyciagnie wynikow dla takiego zapytania:

Bardzo mało :(

2.Tam sie ustawia Connection ale nie wiem co to jest, ilosć pingów? Jak chce spingować po 1 razie to ustawić na 1?

Connection to ilość połączeń. W głównym oknie programu jeżeli chcesz pingować tylko raz, to w polu ping mofe wpisujesz 1. Jeżeli chcesz korzystać z rapid indexera to nie ustawiasz conenction na 1.

Witam, czy ktoś używał RSS submittera w programie do dopalania np wpisów?

Ja używam RSS do szybszego indeksowania linków, a dopalam je SB i innymi linkami z profili oraz BIE bądź BE tworząc posty na blogu z anchorem do profili, artykułów, precli itp. Używam jeszcze Social Bookmarking do indeksowania, dopalania linków. Tworzę też posty na forach z dużą ilość uśmieszków, które pełnią rolę linków. np. :)

Jeżeli szukasz listy to najlepiej wpisz w google: "big list of rss feed" i samemu musisz pozbierać ;) Wątpię aby ktoś użyczył Ci swojej listy. Na pewno ja do takich osób się nie zaliczam. Pewnie dlatego, że poświęciłem sporo czasu na stworzenie takiej listy.

A tutaj dla osób, które nie wiedzą jest zakres niektórych funkcji, które posiada scrapebox.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Przecież masz możliwość pingowania z głównego okna, tam gdzie masz fast czy slow post jest i ping.

Ad3. Zaindeksowany adres, a tym samym może być to strona lub podstrona.

hej

Jakoś mało kumaty chyba jestem, niech mi ktoś to potwierdzi żebym robił dobrze.

W Sites to ping wstawiam sobie urle swoich wpisów w katalogach, precle itd, z pliku tekstowego jeden pod drugim.

W Websites w ten sam sposób wstawiam strony pingujace typu pingomatic.com, ustawiam sobie 1 i bęc mam każdy url spingowany 1 raz (rozumiem że przez każdą stronę pingujacą?). Czyli jak wstawię 2 strony pingujace, to każdy mój wpis tak na prawdę spinguje sie 2 razy, raz przez jedną stronę raz przez drugą?

Connection to ilość połączeń. W głównym oknie programu jeżeli chcesz pingować tylko raz, to w polu ping mofe wpisujesz 1. Jeżeli chcesz korzystać z rapid indexera to nie ustawiasz conenction na 1

Ilość połączeń z czym? Z każdą strona pingujacą? mam tam ustawić tyle połączeń ile stron pingujacych? czy możne pingowanych ?

To po kiego grzyba jest jeszcze Rapid Indexer jak tu jest to samo?

Po co on na filmiku (na oficjalu) harwestuje urls?

Ehhh

Edytowane przez mareczek123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy używacie narzędzia SLOW POSTER?

Twórcy zalecają, że wpisy są wykonywane wolniej i dokładniej, natomiast coraz więcej osób na zagranicznych forach potwierdza, że ta funkcjonalność to chłam, marnotrastwo czasu i do tego cięzko to sprowadzić do działania w tle.

Sprawdziłem to i wszystkie nieudane blogi reimportuje ponownie do FAST postera i mam większy success ratio niż w slow posterze.

Jakie są wasz doświadczenia?

Pozdrawiam

DARMOWY Katalog Stron

...i jeszcze jeden zadbany Katalog Stron

Portal Reklamowy - Baza Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fast posterze bez proxy mam strasznie małą skuteczność i wydajność, łącze jest praktycznie caly czas wolne, w porywach download do 100 KB/s dochodzi, ale gdy postuje przez proxy to jest o wiele lepiej. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje? Dodam, że kiedyś bez proxy szybciej dodawał niż z proxy.

Jeszcze coś mi się przypomniało. Znacie jakieś sposoby na zwiekszenie wydajności w google harvesterze? Max jaki wyciągam to 250 urls/s i za nic nie moge tego przebić. Próbowałem w TCP zwiekszyć ilość połączeń ale to nic nie daje. Łącze to UPC 25 Mb. Z góry dzieki za pomoc :D

Edytowane przez dymek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dobre proxy to w SB podstawa: zarówno w postowaniu jak i harveście. Jeśli dotychczas postowałeś bez proxy ze swojego IP, to bardzo prawdopodobne, że już jesteś na "czarnej liście" z tym IP i stąd mała skuteczność w faście.

pomyśl o dobrych proxy

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie , jakieś programy do filtrowanai adresów url wedle np phpbb / smf etc?

oraz program do robienia footprintów.

Chętnię kupię, jak zobaczę screena jak to wyglada ;p

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

footprintów > co to takiego ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

footprintów > co to takiego ?

dodatkowy myk przy harvestowaniu, który pozwala znaleźć określone sajty, np:

site: .edu.pl

"Powered by phpbb"

allintitle:Kredyty

allinurl:showthread.php

itd. pomaga znaleźć strony tematyczne, postawione na określonym skrypcie, w określonej tld itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program do robienia footprintów

Rademenes,

przecież to podstawowa funkcja w harvesterze w SB.

wprowadzasz footprinta np. "Powered by phpbb", wrzucasz listę keywordów i przy dobrych proxy masz kilkadziesiąt tysięcy pełnych adresów np. pod xrumera. następnie usuwasz duble i hulasz.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Testuję sobie właśnie SB no ale nie mogę rozgryźć jednej rzeczy oto przykład :

(zaznaczony custom footprint + 10 wyników tylko dla google + 15 darmowych proxy o czasie <1300ms)

w tym dużym polu wpisuje sobie :

1)

“Powered by PHPbb” słowo kluczowe - po harweście dostaje 10 wyników - wszystko gra

2)

teraz wpisuje :

“Powered by PHPbb” słowo kluczowe

“Powered by vBulletin” to samo słowo kluczowe - po harweście dostaje 10 wyników innych niż w przypadku pierwszym. Myślałem że SB wykona dwa szukania raz z PHPbb a raz z Vbulletin, tymczasem dostaje tylko 10 wyników i to innych niż poprzednio nie umiem tego wyjaśnić.

3.

teraz wpisuje :

“Powered by PHPbb” słowo kluczowe

“Powered by vBulletin” to samo słowo kluczowe

“Powered by SMF” to samo słowo kluczowe - tym razem 20 wyników tak samo różnych niż poprzednio, moze nie w 100% rożnych ale jednak.

przy ostatniej próbie dodaje

“powered by Simple Machines” to samo słowo kluczowe, też 20 wyników różnych

4.

podobnie nie za bardzo rozumiem takiej sytuacji gdzie mam :

“Powered by PHPbb” słowo kluczowe A

“Powered by PHPbb” słowo kluczowe B - też dostaje 10 wyników, a przecież są dwa różnie słowa kluczowe i powinienem dostać ich 20

jak i sytuacji :

“Powered by PHPbb” słowo kluczowe A

“Powered by vBulletin” słowo kluczowe B - również tylko 10 wyników.

Czy ktoś może mi wytłumaczyć czy tam jest jakiś schemat działania czy to po prostu jak popadnie łączy te słowa które ja tam wpisze? Chciałbym przeprowadzić logiczne harwesty.

Pozdrawiam

Edytowane przez mareczek123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, podpinam się do pytania powyżej.

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności