Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Tam wyżej napisałem znalazłem sobie chyba 14 z czasem poniżej 1500ms. No ale spróbowałem bez proxy i dla zapytania :

"powered by vbulletin" słowo kluczowe

"powered by yabb" słowo kluczowe

"powered by ip.board" słowo kluczowe

"powered by phpbb" słowo kluczowe

"powered by phpbb3" słowo kluczowe

"powered by invision power board" słowo kluczowe

"powered by e-blah forum software" słowo kluczowe

"powered by xmb" słowo kluczowe

dostałem 80 wyników, czyli wygląda że np jedno z proxy tam nawalało i na nie trafiał akurat... szkoda że jak nie może z jakiegoś proxy sie połączyć to nie spróbuje kolejnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla testów ustawiłem sobie na 10. Chyba wszystko wskazuje na proxy jednak, z własnego IP znajduje tyle ile powinien, przynajmniej na początku, teraz po 3 czy 4 próbie zamiast 80 wyników mam 18. To na prawdę tak szybko blokuje IP ? To nawet jak bym miał z 50 proxy prywatnych to na długo nie wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te publiczne proxy niestety bardzo szybko banuja. Najlepiej jak chcesz na nich jechac to nazbierac ich z 500 dzialajacych i keyword list ze 100 frazami i puscic na fast, lub tez mniejsza keyword list ale puscic na slow i zostawic kompa na np. noc i cos z tego bedzie ;)

edit - fast w sensie multi thread, a slow bez multi thread.

Edytowane przez Carnagge

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najgorzej jak wyskoczy mu komunikat o zabezpieczeniach ;) Włączyłem jakieś opcje w IE ale i tak nieraz wyskakuje mi komunikat, który powoduje u mnie bóle serca. Ktoś poradził sobie z tym komunikatem ?

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ktoś wie może co wpisać w footprint/keyword w SB jeśli chcemy znaleźć wszystkie strony forum (w podkatalogu) na jakiejś domenie?

W google z palca działa:

site:xxxxxx.com inurl:forum

a SB zwraca pustość (z proxy i bez).

Pozdrawiam,

BV

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może co wpisać w footprint/keyword w SB jeśli chcemy znaleźć wszystkie strony forum (w podkatalogu) na jakiejś domenie?

Ja wiem :) Jest to banalne. Wystarczy w SB dodać site:https://www.forum.optymalizacja.com inurl:forum - https:// spełnia kluczową rolę.

Do ilu blogów jestescie w stanie dodac komentarz, zeby faktycznie byl?

To zależy na jakiej platformie blogowej postujemy. Na Blog Engine jest sporo autoaprove. Z około 1 tyś mam około znalezionych linków > 50

Jeżeli sprawdzam konkurencję w poszukiwaniu blogów autoaprove to ta ilość znalezionych linków znacznie wzrasta.

Ja wykorzystuję jeszcze trik. Mam bloga na którym opisałem SB po polsku i trochę po angielsku. Wyłączyłem aksimata i ludzie z zagranicy oraz Polski nadziewają się na bloga. Ja w ten sposób mam komentarze wartościowe po angielsku, nie raz trafi się jakaś stronka niszowa to sobie robię podobną ;), oraz sporo jest komentarzy, które wyglądają tak:

HEjPv tlmtewtvngwh, qmyegjkinimy, [link=https://knftlrnwprfe.com/]knftlrnwprfe[/link], https://riccqfeqtpon.com/

:D Widać na pierwszy rzut oka czemu taki komentarz ma służyć :D

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że na planktonie seo można się spokojnie żywić. Zarzuca się wędkę i łapie się potem dobre linki.

A propos aksimet to czy przy manualu z przeglądarki na wyłuskanych dofollow na WP trzeba się silić na proxy, czy można jechać i tylko codziennie resetować modem (ogólnie chodzi o wasze doświadczenia ze spalonymi domenami). Pytam, bo nie wiem, czy ustawiać i bawić się z Foxy Proxy.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności