Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zastosowań SB może być więcej, również dzięki addonom. Choćby np. sprawdzanie czy są zaindeksowane linki wpisów do katalogów i precli i potem wrzucenie do Rapid Indexer czy innego programu do pingowania lub przeznaczenie do podlinkowania. Ja jeszcze sprawdzam PR domeny każdego z tych linków i potem dalej filtruję.

Zastosowań SB może być wiele i wiem jedno - nawet jeśli nie wykorzystuję nawet w połowie możliwości programu, to i tak ani trochę nie żałuję zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Za pomocą programu znajduję listę 100-200 mocnych blogów z min PR4 (sam nie wiem na ile to realne?)

Ja tak robię, ale tylko na blogach z captchą oraz PR > 2. Chodzi mi o PR linku nie domeny!

Strategia jest dobra. Miałem listę około 200 adresów, które dodałem ręcznie. Z tych 200 adresów po 1tygodniu było zaakceptowanych 15 linków z achorem + 7 bez. Strona z pozycji top10 wleciała mi do top5. Fraza angielska, konkurencyjność frazy oceniam na średnią.

Edit.

A jeśli chodzi o blogi polskojęzyczne, to da radę znaleźć Scrapeboxem 200 sztuk z >= PR4 ?

Oczywiście, że tak.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Za pomocą programu znajduję listę 100-200 mocnych blogów z min PR4 (sam nie wiem na ile to realne?)

Ja tak robię, ale tylko na blogach z captchą oraz PR > 2. Chodzi mi o PR linku nie domeny!

Strategia jest dobra. Miałem listę około 200 adresów, które dodałem ręcznie. Z tych 200 adresów po 1tygodniu było zaakceptowanych 15 linków z achorem + 7 bez. Strona z pozycji top10 wleciała mi do top5. Fraza angielska, konkurencyjność frazy oceniam na średnią.

I o to chodzi w tym wszystkim chodzi.

Dobre listy wyłącznie ręcznie komentowane bo kilka linków a skuteczność jest lepsza niż 1000 precli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre listy warto poszukac ... własnie okazalo się że mam kilka PR6 i 7 z komentarzy - bo komentarze pokazują się tez na głównej i tak złapało do indeksajci :unsure: po prostu cud miód :wow:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aktywacja licencji przyjdzie mi na maila, czy muszę co jakiś czas sprawdzać SB?

edit: @Mar_Dal , dzięki.

A jak odpalisz program, to bedziesz musial wpisac dane do aktywacji softu na ktore się rejestrowałeś.

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności