Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

łoł, wlasnei skonczylem czytac cale 32 strony tego watku ;) na PiO to mi sie chyba jeszcze nie zdazylo - wreszcie wiele konkretnych i cennych wskazowek (ale "laik" tego nie zauwazy, trzeba czytac miedzy wierszami).

zastanawiam sie czy sprzedawac wlasnie tworzone listy pod ten program - czy tez zostawic je tylko sobie.

bylibyscie w stanie placic np. za liste 50-100 adresow do rapid indexer'a z IP>0 oraz kilkoma innymi "cennymi wlasciwosciami" kwoty rzedu 100-200 zl? (tak, tak, przefiltrowalem listy z BHW - ta z 5k, 33k i 77k adresow oraz inne - +/-80k adresow na start bez duplikatow). efekt po ok. 30h mnie zamurowal (tak wiem, pojecie wzgledne)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniec2 - moge przygotowac listy z odpowiednim PR, lista podstron, dofollow, sprawdzona iloscia komentarzy do danego wpisu, itp

ale to napewno by nie kosztowalo juz 200 zl, a kilka razy tyle. zaplacisz tyle?

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djurek - "fora" to masz przy xrumer'ze

przeczytaj jeszcze raz moj post - slowo-klucz "rapid indexer"

Sorry nie przeczytałem do konca, "syndrom świat". Jak będziesz miał taką listę to chętnie kupie w tych pieniadzach :)

Do indexera mam już coś i jakoś daje rade :)

Uzywam SB jak i Xr wiec wiem jaka roznica :)

Nie. Zwłaszcza że za granica np na forum Warriora dobre listy sprzedają od 15 $.

Daj link jak mozesz, kupie i zobacze ile to warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos to sprzedaje za 15$ to sam bym bral :) za 5 dych to mi sie nawet nie chce logowac do serwera :)

@djurek - ja juz mam ta liste do rapid index'era. od wczoraj poleciala jedna petla na 28 adresach - i sie milo dzis zdziwilem, teraz leci druga - 46 adresow o lepszych parametrach i zobaczymy jaki bedzie efekt.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy sprawdzaniu przez proxy PR, jeśli IP dostaje bana to pokazuje to czy po prostu N/A dla każdej domeny?

Pojawia się error i w rubryce PR zamiast N/A itp będziesz miał: ---

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie w Comment Poster wybrać, że chcecie dodawać wpisy do Movable Type, albo Blog Engine? Ja mam do wyboru tylko Fast Poster, Slow Poster, Manual Poster, a oglądając Scrapebox Domination, i czytając tooltipsy w Harvesterze, widzę, że powinienem mieć możliwość wyboru, gdzie dodaję komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności