Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki może być powód N/A dla domen z PR?

Ja nie mam pojęcia.

Czy możecie w Comment Poster wybrać, że chcecie dodawać wpisy do Movable Type, albo Blog Engine?

Już nie można wybierać. Odkąd można w trybie powolnym dodawać komentarze na platformie BE, to wybór platform blogowych traci sens.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mu linki wrzucisz - na takie postuje. Proste.

B

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sytuację - chcę sobie podlinkować katalog i czy ma sens coś takiego:

Zebrać maksymalnie dużo blogów i usunąć tylko powtarzające się URL (nie domeny!)? W ten sposób wyjdzie sporo linków z tym, że po X z jednej domeny.

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artur_waw

... a jeśli to nie auto-approve wkurzony właściciel można na Ciebie nakablować, że spamujesz :).

Wesołych Świat!!!

posted by ScrapeBox

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wcześniej wspomniał - prywatne proxy zwiększą skuteczność. Choć publiczne też dają radę, tyle, że trzeba je dość często zmieniać/testować.

Sama wysyłka (publikacja) komentarzy nie jest może rewelacyjna, ale w moim przypadku to jedna z ostatnich rzeczy do których wykorzystuję ten soft.

Jednym słowem - polecam.

Nie ma to jak skuteczna pozycjonowanie od  mediapremium.pl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artur_waw

... a jeśli to nie auto-approve wkurzony właściciel można na Ciebie nakablować, że spamujesz :).

Wesołych Świat!!!

posted by ScrapeBox

raczej :)

posted by Xrumer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Od niedawna jestem użytkownikiem softu, zapoznałem się z filmikami, opiniami i kilkoma tematami na bhw. Przeczytałem między innymi temat o pozyskiwaniu stron z auto approved komentami. Pytanie moje tyczy się przydatności tych stron w indeksowaniu np. artów w preclach. Mam przykładowo zebraną listę 15k linków do WP - wszystkie open, no spam protection i no captcha. Każdy z tych 15k linków jest zaspamowany komentami w liczbie od kilkudziesięciu do 600-700 sztuk.

Pytanie brzmi: Czy warto z takich stron podlinkować arty w preclach w celu ich indeksacji? Jeśli tak, to mniej więcej ile linków na art?

Ewentualnie, jeśli coś powyżej robię nie tak, to mile widziane podpowiedzi. Nie chodzi o to, że nie chce mi się testować, ale z okazji przerwy świątecznej jestem w domu, gdzie troszkę wolniejszy net, także bez szaleństwa :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile linków na artykuł ? Nie ma górnej, ani dolnej granicy. Jeżeli jesteś w stanie dopalić swoje wpisy dużą ilością linków, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby tych linków było 100. Ale ty tylko chcesz je zaindeksować, więc tutaj jest loteria. Raz może wystarczyć jeden link, a innym razem 10...100...n linków.

Czy warto z takich stron podlinkować arty w preclach w celu ich indeksacji?

Tak warto, a przy okazji:

Miałem kiedyś napisać jedną rzecz bo zapewne nie wszyscy to wiedzą.

Otóż gdy mamy powiedzmy 4 adresy:

fajne-grzybki . pl

kobiety-sa-dziwne .pl

gry .pl

jazda-na-maksa .pl

I chcemy je linkować za jednym razem na różne anchory. Pytanie jak to zrobić? Więc tak w pliku wesbistes umieszczamy:

fajne-grzybki . pl {fajne grzybki|grzybki}

kobiety-sa-dziwne .pl {kobiety|kobiety są dziwne}

gry .pl {gry}

jazda-na-maksa .pl {jazda|jazda na maksa}

Teraz SB będzie nam losował adres i odpowiedni anchor do niego. W pliku names może być cokolwiek. W tym wypadku SB w pierwszej kolejności odczytuję plik websites.

pozdrawiam.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności