Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka możliwość żeby dodać powiedzmy 5 stron do całej bazy za jednym razem?

Nie. Napisz do supportu żeby taką funkcję dopisali :D

Czy Tua Mamma (wordpress-bot) ma takie same działanie jak ScrapeBox?

Tuam Mamma zmierza do tego żeby działał podobnie jak Scrapebox, ale nigdy mu nie dorówna :)

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuam Mamma zmierza do tego żeby działał podobnie jak Scrapebox, ale nigdy mu nie dorówna

dobrze powiedziane :D Wyglad interfejsu na 13" monitorze z odległości 2 metrów już jest ideantyczny :))

Tylko wpolscemamymocneseo - dabl blasta

a tu: triple blasta wpolscemamymocneseo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę ciągle na publicznych proxy oraz na zmiennym IP i efekty mam niezłe ;) To moje najlepiej zainwestowane pieniądze jakie kiedykolwiek wydałem w życiu. Jak dla mnie cena tego programu jest niebywale śmieszna. Jeszcze zważywszy na to, że program jest ciągle rozwijany , dopieszczany 57$ to śmiech na sali.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kupić.

Powiem tak jest to rewelacyjne narzędzie nawet jeżeli nie będziesz postować na blogach których notabane mały procent ma atrybut dofollow. Dane które możesz uzyskać tym programem są dużo cenniejsze niż komentarze na blogach ;)

Tylko wpolscemamymocneseo - dabl blasta

a tu: triple blasta wpolscemamymocneseo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie też tak, że SB pokazuje Wam, że wpisy są zaindeksowane w Bingu a potem jak sprawdziwie ręcznie (wpisując adres konkretnej podstrony do Binga) to okazuje się, że podstrony nie ma w indeksie Binga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie może tak, albo to kwestia ustawienia?

harvestuje w miare szybko (jak dla mnie bo ja do wolnego łącza jestem przywyknięty) 67k po odsianiu blogów w kilkanaście minut.

Natomiast sprawdzanie PR dla tych linków = kolo 20h

czy to normalne czy coś nie tak ustawione, czy wina proxy?

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności