Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z blog analyzer dlatego, że odsiewam tym samym blogi, na których występuje captcha -> sprawdzam PR i dodaje ręcznie. Link z takich blogów dają mocnego kopa. Szczególnie jak nasz komentarz znajdzie się na stronie głównej.

Zrob normalne szybkie postowanie a pozniej w eksport masz opcje zeby zapisac sobie tylko te strony gdzie byla capcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

licencja na SB przyszła godzinę temu, więc wielkiego doświadczenia jeszcze nie mam :-). Mam natomiast pewien problem na samym początku - kodowanie polskich znaków.

Z tego, co widzę na stronie SB, obsługuje on kodowanie ISO-8859-1. Nie widzę żadnej opcji, żeby to kodowanie zmienić. W efekcie, harvester linków czy maszynka do generowania keywordów wysyłają zapytania z krzakami w miejscu polskich znaków, co oczywiście daje kiepski efekt końcowy.

Sądząc po liczbie osób korzystających z SB, musi być proste rozwiązanie tego problemu, tylko mnie jeszcze nie oświeciło.

Jakieś sugestie? Będę wdzięczny. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może doświadczenie z fatalnym działaniem Google Indexed check. Z tego co wyciągnąłem z G. wiem, że to dosyć powszechny problem. Czy jest na to jakiś znany sposób, czy "płakać" od razu do supportu?

Za rady wpisywania ręcznie w G. site: z góry dziękuję, no chyba, że ktoś ma cały dzień i chciałby pomagać :) Robota na cały etat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może doświadczenie z fatalnym działaniem Google Indexed check. Z tego co wyciągnąłem z G. wiem, że to dosyć powszechny problem. Czy jest na to jakiś znany sposób, czy "płakać" od razu do supportu?

Ale na czym polega problem? U mnie wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jadę odsianymi proxami z SB. Problem jest jednak taki, że bez nich (bez proxy) jest tak samo. Nie wiem, czy walić go od razu z łopaty i przeinstalowywać. Nie wiem jak było wcześniej, bo nie korzystałem z tego. Teraz robię testy z Rapid Indexerem i wyszedł taki kwiatek...

Problem jest oczywiście taki, że nie łapie poprawnie site: i zwraca not found tam gdzie przy manualu site: zwraca stronę.

Edytowane przez Arseterix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jadę odsianymi proxami z SB. Problem jest jednak taki, że bez nich (bez proxy) jest tak samo. Nie wiem, czy walić go od razu z łopaty i przeinstalowywać. Nie wiem jak było wcześniej, bo nie korzystałem z tego. Teraz robię testy z Rapid Indexerem i wyszedł taki kwiatek...

Problem jest oczywiście taki, że nie łapie poprawnie site: i zwraca not found tam gdzie przy manualu site: zwraca stronę.

Bo harvestowane proxy są do xxxx, za przeproszeniem i stąd masz ten efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba sobie dodać własne źródła w harvesterze proxy skąd SB ma je pobierać. Wtedy publiczne proxy nawet dają radę :)

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jadę odsianymi proxami z SB. Problem jest jednak taki, że bez nich (bez proxy) jest tak samo. Nie wiem, czy walić go od razu z łopaty i przeinstalowywać. Nie wiem jak było wcześniej, bo nie korzystałem z tego. Teraz robię testy z Rapid Indexerem i wyszedł taki kwiatek...

Problem jest oczywiście taki, że nie łapie poprawnie site: i zwraca not found tam gdzie przy manualu site: zwraca stronę.

Bo harvestowane proxy są do xxxx, za przeproszeniem i stąd masz ten efekt.

To nie proxy. Prosty test: 10 urli w manulu 8 indeks, 2 poza. W SB w proxach znalazł tylko 1 site. Bez proxy (na mojej nie spalonej bo to raptem 10 zapytań) to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności