Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma coś nie oszukiwać, ale PingSeoMaster jest lepszy do sprawdzania zaindeksowania adresów w Google. Szczególnie po ostatniej aktualizacji. Dlatego moim zdaniem warto go mieć.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma coś nie oszukiwać, ale PingSeoMaster jest lepszy do sprawdzania zaindeksowania adresów w Google. Szczególnie po ostatniej aktualizacji. Dlatego moim zdaniem warto go mieć.

Masz rację, aczkolwiek komenda "cache" daje czasem dziwne wyniki dla linków z profili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze sa jakies problemy zarowno w SB jak i SeoQuake dla FF. Czesto mam tak, ze sprawdzam w SQ i mi pokazuje 'cache not found' i site:0 a jak w to klikne i przeniesie mnie do Google to sie okazuje, ze jest cache i jest site.

Mozliwe, ze sa jakies dziwne problemy z pobieraniem tych danych, moze zalezy od DC itp, bo problem nie dotyczy tylko SB.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przychylałbym się do Carnage. Mam neo, więc IP zmienne, w robocie inne IP. I stronka konkurencji ode z miasta ma wg seoquake site=0, ale po kliknięciu w owe 0 mają 1 stronę w indexie. Więc coś nie bangla

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki motyw, że odpala sb, sciągam linki itp, nagle mi zrywa połączenie i za 1-2min znowu mam neta i tak w koło pędzla.

Tak samo z Xr, jak p rofiluje to mi dziad zrywa neta a mam upc 50/5

Ktoś wie o co kaman ?

Pozdro

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatne proxy na VPS.

Mam postawione proxy na squidzie (2.7) na wlasnym vpsie. Do harvestowania/sprawdzania PR dziala ok

Problem jest z... komentowaniem. Komentarze od razu trafiaja do spamu (na blogach z uruchomionym Akismetem).

Jesli ktos moze pomoc wyjasnic co zepsulem w konfiguracji/czego tam brakuje prosze o PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Akismetu to sam jestem po testach i mogę śmiało powiedzieć, że nic nie da się z tym zrobić.

Jak wpadnie cokolwiek (adres email, IP, url [a jadą całą domenę nawet jak blastujesz/źle komentujesz subdomenę itd.) to koniec. Można do nich pisać ale to i tak bez sensu, no chyba, że chcesz sobie tracić czas na szukanie dobrych (jak to dobrze odsiać skoro PR to już przeszłość? i ile czasu zmarnować) WP pod manuala. No albo jak masz listę .edu do komentowania w manualu itd.

Ja osobiście dawno odpuściłem WP, bo domeny, które przechwytywałem w 70% już są w Akismecie, chociaż ich nawet nie dotknąłem. Najlepsze jest to, że nawet jak robiłem manuale w tych testach to po 2/3 dniach był ban. A commentów stawiałem może z 20 dziennie, pilnowałem swojej proxy, ten sam mail itd.

Dodatkowo jak SB przy komentowaniu dostaje biały ekran albo górę (oznaka bana w A.) to zwraca posted.

Od taka szybka refleksja w ramach dzielenia się doświadczeniem.

ps. blastuj BE, a jak koniecznie chcesz WP to niestety musisz dodatkowo szukać tych z wyłączonym Akismetem, a niestety ten nazi plugin jest dodawana przecież do instalki WP i każdy (nawet niezorientowany) go ma.

Edytowane przez Arseterix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czemu zawsze dostaję errory xD? miałem przeszło 400 proxy ustawione - może za dużo w max connections ustawiłem przeszło 42x dla łącza 50/5 w upc, może za dużo ^^ ?

23596565558777591894.jpg

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ebinx

Z Akismetem są problemy jak się jedzie na Publicznych proxy

Akismet wykrywa ,ze to proxy i od razu trafiasz do spamu

Ja używam prywatnych (15) z https://www.yourprivateproxy.com

Wymiatają aż miło (płacisz za 10 - dostajesz 15)

Pozycjonowanie i Audyty stron : Largo.Pro

Blog: Zwiększaniu ruchu i Konwersji na stronie : RafalBorowiec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności