Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Publiczne proxy są dobre tylko na początek co do tego nie ma żadnych wątpliwości. To tak jakby się spierać co jest lepsze samochód z salonu czy grat spod bloku. Prywatne jednak kosztują i jak ktoś nie orze to są zbędne. Wchodzenie do ligi SEO to takie "od przedszkola do Opola" ale zanim się wystąpi w Opolu to trzeba naprawdę zostawić trochę grosza, a SB to jest pikuś przy niektórych wydatkach.

Co do problemów z Google Indexed to niestety ale PingSM czy prywatne proxy nie pomogą jeśli ma się w liście błędnie oznaczone niektóre urle (w tym wypadku bez / na końcu). Support jest ok i wykazał się dużą wyrozumiałością. Sprawę załatwili do 10 dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i na mnie przyszła pora żeby zainwestować w SB:) teraz pora jak sie obsłużyć i zebrać listy bo wątpie że ktoś gotowymi listami dofollow sie podzieli?

to zalezy, sa ludzie i ludziska ;) ale kilka ludzi z dobrym sercem na pw się poznało ;p

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, ze ktos jest chamski i nie chce dac listy. Jak ktos sie zastanowi to takie udostepniane listy sa bez sesnu. Co z tego, ze ktos by tutaj dal liste stron 10 000 dofollow, jak po tygodniu mozna je by bylo skasowac i o nich zapomniec bo na kazdej by bylo w setkach komentarzy. Takie dzielenie sie jest totalnie bez sensu i nikomu nie przynosi korzysci.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlackLargo - nie uzywam publicznych proxy- mam swoja pule adresow ip, VPSa i postawione na nim proxy na Squidzie 2.7.

Do harvestowania nadaje sie wysmienicie, PR sprawda migiem. Z nikim nie dziele tych proxy- korzystam z tych ip wylacznie ja. Gdy testowalem komentowanie przy ich uzyciu na swoich wlasnych blogach (z wlaczonym akismetem lub wp-spam-cos-tam) komentarze trafialy z miejsca do spamu. Jeszcze nie wiem co jest tego przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś z was routera WRT 54 GL ?

MAM taki problem, ze gdy uruchamiam scrapeboxa, klikam start i jedzie...... a za chwile zrywa mi połączenie i tak w koło!.

Zastanawiam się czy to wina routera, czy upc.

Jeszcze sprawdzę bez routera jak sobie SB poradzi.

btw: ktoś miał/ma podobny problem ?

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowany jest domena(i chyba e-mail?). Dlatego jak robimy poszukiwania blogów z autoaprove to nie dajemy na test blasta swojej strony tylko jakieś śmieszne nic nieznaczące zlepki liter link ;).

PS:

Macie tutaj link z PR=1, może to nic takiego, ale śmieszy mnie fakt, że pod wpisem o Akismecie jest spam :)

https://webhosting.pl/Akismet.narzedziem.idealnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z szukaniem polskich for z wysoki PR , lub blogenigne. Czy scrapebox jest w stanie znaleźć nam takie strony i czy możemy go nauczyć by np. rejestrował nam profil, my ręcznie byśmy aktywowali konto mailem a następie scrapebox dał by jakiś post na forum. Wiem że to tego służy głównie rumak ale czy może w jakiś sposób zastąpić to scrapeboxem ?

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności