Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mozna. Teoretycznie cos tam mozna uczyc obslugi nowych formularzy, ale w praktyce to nie dziala. Jak juz cos to sie zainteresuj ScrapeBoard - to samo co SB tylko do for (wlasnie od autorow SB).

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z szukaniem polskich for z wysoki PR , lub blogenigne. Czy scrapebox jest w stanie znaleźć nam takie strony i czy możemy go nauczyć by np. rejestrował nam profil, my ręcznie byśmy aktywowali konto mailem a następie scrapebox dał by jakiś post na forum. Wiem że to tego służy głównie rumak ale czy może w jakiś sposób zastąpić to scrapeboxem ?

w Polsce profil leci w ciągu 2-3 dni ... wiec nie warto w ogóle bawić się w polskie profile. poza tym chyba dotyczy to scrapeboarda a nie scrapebox'a, ktory tego nei umie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużym problemem SB jest możliwośc odsiania duplikate przy bardzo dużych bazach.

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdzacie czy blogi dodają z "automatu"

backlinkcheckerem? czy jakoś inaczej?

I czy jak mam 33% succes postów na publicznych proxiakach to odczuje przejście na prywatne?

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużym problemem SB jest możliwośc odsiania duplikate przy bardzo dużych bazach.

Jeśli masz za wolny sprzęt to masz wbudowane w programie dzielenie baz na mniejsze paczki.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie, do czego najczęściej używacie SB?

Robiłem takie testy i....:

-nowa domena pojechana SB nawet się nie znalazła w top 100. (2 miesiące) po sporym blaście.

-stare domeny pojechane nawet nie drgneła po sporym blaście.

-wpisy w katalogach pojechane SB (około 30 linków opublikowanych na wpis na wpis) nic na wartości nie dostały.

-precle pojechane SB (około 30 linków opublikowanych), nic na wartości nie dostały.

-listy kupowałem (Auto aproved) jak i sam zbierałem.

-oprócz szybszej indeksacji nic mi Sb nie daje.

Moje pytanie jest takie, do czego używacie SB ze wam to działa? Nasuwają się mi dwa pomysły albo link z komentarza bloga jest chu... warty albo opcja "nofollow" (większość blogów ma w standarcie ) ma większy wpływ na link niż sie wszystkim wydaje. Warto tez dodać ze Sb się wypier... non stop na rożnych kompach i na różnych systemach.

Edytowane przez djurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem związany z SB.

Jak mogę zdobywać linki do Open blogów z follow oraz akceptacją komenta od razu?

Szukam blogów -> odsiewam duplikaty -> odsiewam OPEN bez captchy -> odsiewam z no follow

i z 3,000 linków robi się raptem 30 linków z czego i tak część nie działa bądź coś jest nie tak :)

Jak mogę skutecznie znaleźć blogi na których komentarze z anchorami coś dadzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 14 tyś succes na jednej ogromnej liście co kupiłem on-line. Linków opublikowanych po 24 h było 7-8 tyś, jak i na domenie nowej na testy jak i na starej pozycjonowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem związany z SB.

Jak mogę zdobywać linki do Open blogów z follow oraz akceptacją komenta od razu?

Musisz zbierać bazy adresów w oparciu o różne keywords'y, bazy w milionach adresów. Blastować śmieciowymi adresami i sprawdzać adresy czy występują linki. Musisz to robić na szeroką skale przy dużych bazach bo inaczej nie ma to sensu.

Edytowane przez Mar_Dal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności