Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę odpalić kilku pluginów Rapid Indexer na kilku instancjach - czy ktoś mógłby sprawdzić czy to działa? Czy tylko u mnie problem, a może polecicie inny program który to załatwia.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa.

Djurek praktycznie samym scrapeboxem zrobiłem frazę "hostessy" top 4 oraz kilka zagranicznych. W SB jest wtyczka ale słabo działa...

Dodajesz do dofollow jak i nofollow?Ile wpisów poszło na frazę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ta z SB jest marna i strasznie wolna więc sprawdzanie na niej atrybutów mija się z celem.

Mi człowiek z rumuni za 24 $ napisał program do sprawdzania atrybutów wklejam i wypluwa posegregowane.

Ile taka lista się sprawdza, np 100 000 ile by segregował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ta z SB jest marna i strasznie wolna więc sprawdzanie na niej atrybutów mija się z celem.

Mi człowiek z rumuni za 24 $ napisał program do sprawdzania atrybutów wklejam i wypluwa posegregowane.

Ile taka lista się sprawdza, np 100 000 ile by segregował?

Zostawiam zawsze na noc więc nie wiem ile czasu, ale wiem, że szybciej i dokładniej niż z wtyczki SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Osiek - rzeczywiście cenowo wygląda bardzo dobrze. Stawiałeś u nich SB?

Ach specjalnie dla Ciebie, bo moje słowo jest tu niewiele warte :lol:

I now used thrustvps I'm using the 512 package.

The download speed is 30-40 mbs

and uplaod speed is 30-40 mbs I'm using speedtest.net.

I was with xsserver.eu for a bit. The vps plan for $35 bux a month was so damn slow 1 gb ram [...] I went with damnvps/thrustvps I havent even maxed out 3 scrapebox instances yet, and it is wicked fast.

I tak można wymieniać. Wiadomo, że zależy też na jakiej maszynie się znajdziesz. Poza tym Oni podobno nie tolerują SB, ale wielu na tym jedzie i nikt się nie czepia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do speców: czy da się sprawdzić sensownie czy dana strona z listy działa? Skorzystałem z SB alive checker i to jest jakaś porażka - skuteczność może na poziomie 5% tzn puszczam do sprawdzenia np. listę 100 adresów, wg AC aktywnych stron z tego jest 5... sprawdzam ręcznie - działa 95. Może są jakieś lepsze pluginy do SB?

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności