Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez ten alive tak dziala. Moze nie jest tak zle jak piszesz, bo u mnie z 80% jest alive, ale jak sprawdzam te 20%, co powinny nie dzialac to praktycznie zawsze dzialaja :) Dlatego ja juz tego nie uzywam, bo nie ma sensu - lepiej puscic Fast poster.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eria86: alive checker chyba bez proxy leci - w koncu sie bezposrednio do stron odwoluje. W każdym razie listę proxy mam pustą.

A zrób sobie test z jakąś listą stron, które wiesz, że jest w 100% działająca i ustaw ilość wątków na 1.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 metoda: Znajdowanie linków autoapprove

Kolejne artykuły dotyczące Scrapeboxa i ogólnie SEO będę dodawał po skończeniu nowego wyglądu strony. Wtedy na skalę masową zacznę pisać artykuły.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł powstał na prośbę jednej osoby z tego forum. Akurat ta osoba ma problemy z angielskim :P Mam nadzieję, że nie przyczynie się do tego, że wszyscy zaczną być ekspertami od Scrapeboxa :soczek:

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta metoda ma jedną wadę (notabene chyba 1szy opublikował ją ten gosciu od sbtuts (fajne filmiki robi)) - odkrywa blogi znalezione już i 99% zaspamowane na amen... .

Ja mam inne doświadczenie w tej sprawie bo wiele adresów znalazłem dzięki tej metodzie niezaspamowanych i to na pewno nie jest 1%. Wykorzystując jeszcze inne metody można wyśledzić wartościowe blogi konkurencji w dość szybki sposób. W każdym bądź razie zaspamowanie blogi świetnie nadają się do linkowania profili, więc dla mnie ta metoda jest wartościowa i bardzo skuteczna.

gaobrothers[kropka]com/?attachment_id=170

zobaczcie ile osób spamuje z polski powyższy adres. Nawet ludzie z konkursu :soczek: Ciekawe kto : ? Bardzo szybko można wyśledzić strony Klientów. Ogólnie to dziwnie petycjonerzy pozycjonują strony klientów, ale to już nie moja sprawa. Znajdujesz strony klientów i potem już jest z górki i u mnie jedna instacja Srapeboxa śledzi bardzo dokładnie poczynania pozycjonerów.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności