Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już tak bardzo chcecie spamować komentarze w blogach, to chociaż używajcie tekstów może nic nie wnoszących, ale chociaż logicznych i którym nie można zarzucić, że są bez sensu - czyli takie "ogólnowojskowe" o niczym konkretnym. Dla pomocy tutaj link do pliku z takimi kilkudziesięcioma zsynonimizowanymi komentarzami po angielsku.

https://www.mediafire.com/download.php?5j905i5pxmn03ep

Jak poszukać, to się znajdą jeszcze inne, a te zebrałem, ale sam nie specjalnie używam do tego scrapeboksa, więc używajta :D

Edytowane przez zajacgd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja tylko robiłem taki teścik, dlatego komentarz był bez sensu :)

Ogólnie to piszę swoje komentarze, dużo bardziej sensowne itd. itp. :D

Natomiast do czego zmierzam:

Dziś robię sobie listę powiedzmy 10 tys. blogów WP z AA. Za 2 tyg. niech przykładowo 1% z tych blogów włączy akismeta - bo ludzie otrzymujący spam się oburzą, co jest normalne :)

I wtedy automatycznie nasza właśnie dodawana domena zostaje zablokowana.

No chyba że listy by sprawdzać czy są nadal OK co pare dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to, ze jest AA to nie znaczy, ze nie ma akismeta. Po porstu akismet przepuszcza komentarz, bo nie uznaje go za spam. Pozniej admin i tak to recznie moze zaznaczyc jako spam, wiec mozesz miec zbanowana domena nawet na swiezo przefiltrowanej liscie.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale poruszyliście tu ważny problem z tym akismetem. Co z tego, że ma się proxy jak domena może polecieć... Myślicie że Akismet może mieć jakieś powiązanie z Google ? Że jak wleci w filtr akismetu to google ma o tym info i inaczej patrzy na domene? Wiem że to mało prawdopodobne ale...

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności