Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co czytam na anglielskich stronach, nie ma co sobie glowy zawracać akismetem.

postowac do reszty blogów i tyle.

Czyli co, liczyć się z tym że będziemy w spamie akismeta, powiedzieć trudno i spamować blogi które nie są zabezpieczone nim? W sumie myślę, że większość blogów z dobrym PR ma akismeta, a czasem jednak człowiek chciałby zwyczajnie ręcznie zapostować. Rozumiem że wtedy choćby nie iem jak dobre posta napisać i tak poleci on do spamu?

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam scrapeboxa od 2 dni to oczywiście bawię się nim intensywnie. Zauważyłem, że wtyczki do sprawdzania czy URL jest "żywy" (w sensie że działa) oraz do sprawdzania czy strona jest zindeksowana nie działają do końca poprawnie. Niektóre strony jak sprawdzam ręcznie to działają mimo że są dead, albo po wpisaniu site są w Googlu mimo iż niby ich tam nie ma. Też tak macie?

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam scrapeboxa od 2 dni to oczywiście bawię się nim intensywnie. Zauważyłem, że wtyczki do sprawdzania czy URL jest "żywy" (w sensie że działa) oraz do sprawdzania czy strona jest zindeksowana nie działają do końca poprawnie. Niektóre strony jak sprawdzam ręcznie to działają mimo że są dead, albo po wpisaniu site są w Googlu mimo iż niby ich tam nie ma. Też tak macie?

Tak, to może być wina proxy, lub po prostu wada i tak już pozostanie.

Jak np, sprawdzam czy jest mój link na jakieś site, to robię to kilka razy, zanim puszczę pinga ;]

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliasowi chodzi o sprawdzanie czy url nie zwraca błędu, a nie o sprawdzanie czy nasz link widnieje pod konkretnym adresem.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliasowi chodzi o sprawdzanie czy url nie zwraca błędu, a nie o sprawdzanie czy nasz link widnieje pod konkretnym adresem.

Czytam ze zrozumieniem i dodałem coś od siebie.

omg... ^^

Edytowane przez Rademenes

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam kolejny raz Twoją wypowiedź i słowo: "Jak" mnie zmyliło. Według mojego toku rozumowania zdanie zaczynające się od słowa "Jak .np" jest nawiązaniem do zdanie wcześniejszego. Jeżeli tak nie jest, to luzik.

Ps. Wracam do kodowania mojego bloga.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie akismetu, to na zagranicznych forach przeczytałem, że ludzie kupują i spamują tanie domeny .info i przekierowują je na stronę którą chcą backlinkować. Dzięki temu "strona klienta" zostaje czysta i zawsze jest możliwość ręcznego postowania na blogach z akismetem. Stosuje ktoś taką metodę? Ma to jakiś sens?

Swoją drogą już wiem teraz, dlaczego u mnie na blogu niby normalne wartościowe komentarze, wpadały do spamu...

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bardziej techniczne, jak chodzi SB na łączu zaledwie 1 mb ?

Powoli, zależy tez od ilosci połączeń

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności