Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Z angielskim słownikiem to nie ma sensu bo zapewne i tak adresy jakie dało się wycisnąć z tych keywordsów już są dawno zaspamowane.

Lepiej opierać się na słownikach w innych językach. Ja obecnie jestem na etapie zbierania czeskich adresów, i całkiem całkiem to idzie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak 70% osób które kupiły sb po 2-5 blastach zrezygnowało ze spamowania i używa harvester + addonsy

Edytowane przez NaJedynce

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla lepszych wyników warto w Harvester zaznaczać "Wordpress Blogs" czy może dać footprinta "Powered by Wordpress"?
:DLub skorzystać z gotowej listy 68 tysięcy unikalnych domen z WP :D Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwko.gif Lub skorzystać z gotowej listy 68 tysięcy unikalnych domen z WP zdziwko.gif

Ja posiadam około 800-tyś-1mln unikalnych Domen WP. Jakby co to priv :D Ogólnie to taka lista przecież jest mało warta. Jakby to była lista autoapprove, to rozumiem, ale inaczej moim zdaniem gra nie warta zachodu.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam około 800-tyś-1mln unikalnych Domen WP. Jakby co to priv
Wiec chętnie ją od Ciebie kupię o ile gwarantujesz to samo co ja czyli, że są to:

1) Sprawdzone adresy;

2) Unikalne domeny nie adresy w domenie, bo to JEST WIELKA RÓŻNICA;

3) Minimum 95 % domen z tej listy aktualnie działa;

Wracając do tematu mojej listy...

Jasne list .... ale adresów z czego cała masa to są zdublowane domeny... tez taką niedawno dostałem zawierała 38 tysięcy pozycji z czego zaledwie 2000 unikalnych domen nawet nie sprawdzałem ile z nich działało.

Moja zawiera 68 TYSIĘCY UNIKALNYCH DOMEN nie adresów podstron i do tego dziś w nocy sprawdzonych - wszystkie HTTP 200.

Wiec jeśli 68 tysięcy unikalnych domen nie jest nic warta to chyba są różne pojęcia "wartości" :D

---------

Poza tym jak tylko poinformowałem i nie namawiam nikogo do jej kupna więc nie widzę sensu dyskutować o niewymiernych wartościach takich list . Jak juz pisałem sam też chętnie kupię większe listy niż moja.

Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie jest warta. Nie wiadomo ile dodasz komentarzy, co to za blogi i co z nich da się wyciągnąć. Na chama taką listę mogę zrobić w 3h. Wysil się Mion ;p

Przepuść przez sb, podaj więcej szczegółów i może coś z tego będzie :D.

Edytowane przez Salek_Art

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nie wiadomo ile dodasz komentarzy,

Nie wszyscy zajmują się typowym spamowaniem blogów, ale mniejsza z tym

@Na chama taką listę mogę zrobić w 3h

:D na chama to możesz zrobić dziecko w dwie minuty tylko co dalej

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności