Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

To podaj chociaż cenę :D.
Chcesz kupić ode mnie listę zapraszam na PM, chcesz mi sprzedać swoją z unikalnymi 68 TYSIĄCAMI adresów domen z WP NIE adresów podstron z czego 90 jest w jednej domenie jak większość z oferowanych list, adresy sprawdzone czy działają HTTP 200 ITD ... tez zapraszam na PM.

@Tu macie milion za darmo:

ha,ha stawiaj na jakość, a nie ilość :)

Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha,ha stawiaj na jakość, a nie ilość :D

Mion, a na jakiej podstawie oceniasz jakość swojej ? :) Przecież mówiłeś, że sprawdzałeś czy działają tylko;).

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie serwisu to podstawa do dalszych akcji. Poza tym wszystkie adresy zawierały z mojej listy są w unikalnych domenach i zawierały formularz do wpisania komentarza to dwa.

aniec2 @ Co do udostępnionej przez Ciebie listy można tylko podziękować :D wzbogaci moją za jakiś czas po jej obróbce ....

Szkoda tylko, że z wyrywkowa sprawdzonych 10K adresów z tej listy około 4.500 było zdublowanych :)

Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam sb. Wszystkie informacje na temat oferowanej listy podałem w ogłoszenu. Jeśli jesteś nią zainteresowany zapraszam na PM. Nie musisz od razu korzystać z okazji i tak nachalnie reklamować swojej listy pisząc kolejny nic nie wnoszący do tego topika post .

EOT

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec chętnie ją od Ciebie kupię o ile gwarantujesz to samo co ja czyli, że są to:

1) Sprawdzone adresy;

2) Unikalne domeny nie adresy w domenie, bo to JEST WIELKA RÓŻNICA;

3) Minimum 95 % domen z tej listy aktualnie działa;

1. Kiedyś były sprawdzone i działały (w takim sensie, że można było dodać komentarz), a teraz pewnie trochę by odeszło z listy.

2. Są unikalne.

3. Na obecną chwilę na pewno nie są to 95 % :D

Pytanie ile jest taka list warta, bo nie wiem czy opłaca się odpalić blog analyzer w Scrapeboxie ? Nie rozumiem na co komu taka lista. W ogóle blasty z WP są słabe :) Lepiej weźcie się za blogi postawione na drupalu albo inne których Scrpaebox nie obsługuję, ale można go tego nauczyć.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności