Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Parę stron wcześniej znajdziesz blog jednego z użytkowników, który wypowiadał się w temacie scrapeboxa a na nim opis praktycznie wszystkich funkcji. Ponadto w necie po angielsku lub nawet filmiki loopline'a (chyba tak to się pisze) z bhw warto obejrzeć.

Co do samych proxy to jak nie mam pod ręką private to jadę na tych ze świeżych list na BHW (dużo na forach warezowych można znaleźć dobrych proxy). Póki co na jednej liście z BHW jechałem nawet 3-4 dni może ze dwa adresy się wykruszyły a ani Yahoo ani Google nie odmówiło mi posłuszeństwo. Oczywiście trzeba ją przefiltrować, ja ustawiam latency na 200 albo czasami 400 i jadę.

Edytowane przez NaJedynce

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pewnie zaraz zostanę zjechany za to że pewnie te pytania już były ale zaryzykuje

Po pierwsze przeczytałem tutaj, że bez proxy jest ryzyko zablokowania przez operatora internetowego z którego się korzysta. Mam neostradę czy tpsa też może blokować? czy może wystarczy czasami zmiana adresu ip po przez ponowne połączenie się z internetem.

Scrapebox chciałbym kupić aby podlinkować swoje zaplecze (aktualnie jakieś 60 stron) czy neostrada 20mb wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać ten cały dział, czy może są jakieś tuoriale po polsku o scrapeboxie, które warto przeczytać ?

https://www.blog.versumo.com.pl/ - blog właśnie został przeniesiony na inny hosting, bo z omnihost dostawałem bólu głowy.

Scrapebox chciałbym kupić aby podlinkować swoje zaplecze (aktualnie jakieś 60 stron) czy neostrada 20mb wystarczy?

TAk.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przeczytałem tutaj, że bez proxy jest ryzyko zablokowania przez operatora internetowego z którego się korzysta. Mam neostradę czy tpsa też może blokować?

TPSA to taki sam ISP jak każdy inny.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie przesadzał z tym zablokowaniem. TPSA nie ma żadnego transferu jeżeli o to chodzi, po drugie komentarze na blogach to nie spam, więc nie podchodzi pod żaden paragraf.

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zgodze z NaJedynce. Sam czasami puszczalem na domowym laczu na dwoch komputerach rownoczesnie SB i X przez kilkadziesiat godzin non stop i nie mialem z tego jakiegos problemu w TPSA. Teraz mam Ere i tez tak robie i jakos nic sie nie dzieje - a nawet bym chcial bo mam troche niekorzystna umowe to bym sie jej pozbyl ;)

Mozliwe, ze trzeba miec niefart i kilka osob musi wyslac skarge do ISP o spam, lub tez centrala juz jest mocno obciazona i takie nasze obciazanie lacza na full przez kilka godzin jest im nie na reke i lepiej sie pozbyc takiego klienta.

Edytowane przez Carnagge

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności