Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie zgodze z NaJedynce...

Czyli wychodzisz z założenia "mnie się nic nie stało, więc tak można". Ciekawe podejście, zwłaszcza w zestawieniu z tym co mówią ludzie (nie tylko w .pl), którym ISP odcięło łącze za zabawki w stylu XR czy SB :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salab - oczywiscie wierze w to wszystko i wiem, ze tak moze byc. Natomiast mysle, ze trzeba miec tez duzego pecha lub naprawde 'zaszalec'. Ja 'postuje' dosc sporo - po kilka godzin dziennie, juz od pol roku i nic sie nie stalo. Mysle tak jak pisalem, ze jest to uzaleznione od ilosci skarg lub jakosci centrali.

Natomiast na pewno nie jest tak, ze uruchomisz X czy SB i od razu ISP do Ciebie zadzwoni, a tak moze wynikac z Waszych postow. Jak ktos wykorzystuje te narzedzia do kilku stronek to ok, ale jak sie zajmuje SEO profesjonalnie i chce podpiac pod domowe lacze kilka komputerow i zrobic sobie mini serwerownie-spamiarnie to moze miec klopoty.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka anegdotka, gdyby ktoś czegoś takiego szukał.

Jak się dokładnie poszuka po anglojęzycznych forach o BH/SEO, to można zakupić dostęp do VPSa z kilkoma ciekawymi softami np. Scrapebox + Xrumer + Hrefer + SENuke + ... w cenie od 20-50$ miesięcznie (zależy od oferty). Taka cena często odpowiada samemu VPSowi bez softu, także się opłaca i problem z ISP z główy... ;)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja troszkę z innej beczki

czy u Was również w podobny sposób obciąża łącze:

scrape1.JPG

myślałem że będzie ciągną max przez cały czas a tu są takie falowania ciągle, raz max ustawionych połączeń, później spada do 0 i od nowa, to normalne?:)

sprawa druga to wieszanie się programu, czasem działa mi cały dzień i wszystko jest dobrze a czasami co godzinka zwieszka, próbuję zmniejszać ilość połączeń ale niewiele to daje, jak się wiesza to się wiesza, miał ktoś podobny problem?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff znalazłem, pół dnia szukałem przyczyny-włączyłem fast poster connection balancing, teraz odfajkowałem i jest max połączeń cały czas

tylko co z tego jak dalej się wiesza

Edytowane przez wojtekk

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re eria -> ja wiem że można, ale co z tego jak po kilku dniach korzystania z sb albo xr zmniejszą Ci łącze o 100x(miałem 20m/bit, po kilku dniach korzystania na max mojego lacza z sb miałem 0.2m/b, zostało mi "przycięte" łącze), po wyjaśnieniach wróciło do starego ale nie moge używać tego typu programów/wymóg mojego ISP.

Ja nie mówię że tak jest zawsze. I oczywiście zależy to od dostawcy - jeśli masz wybór spośród kilku to jasne - odłączy Cię jeden idziesz do drugiego, ja mam tylko jednego o sensownych cenach(nie licząc tp...).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NaJedynce - jak widać słabo znasz temat praktyk ISP.

Może i się nie znam, nie twierdze, że się nie znam bo nigdy się tym nie interesowałem, jednakże logicznie myśleć jeszcze potrafię i nie ma fizycznych, prawnych i mentalnych powodów dla których dostawcy globalni (TPSA, Oragne, które bazuje na łączach TPSA, Vectra) czy coś pochodnego mogli zablokować ot tak Twoje łącze.

Skoro nie masz ograniczenia transferu to dlaczego? Po pierwsze - nawet jeżeli używanie SB do komentowania na blogów to SPAM co jest nieprawdą tak samo jak wykorzystywanie XR do zakładania kont i wstawiania linków do profili czy sygnatur to zastanów się:

1. Komentujesz zazwyczaj zagraniczne blogi - załóżmy, że autor bloga poszedł z tym na policje.

2. Policja zagraniczna będzie miało to w du**e gdyż jest to czyn mało szkodliwy,i nikomu nic za to się nie zrobi.

3. JEŻELI nawet policja się tym zainteresuje to zanim przekaże sprawę dla polskiej strony minie trooochę czasu (z tego co mi wiadomo powinien zająć się tym interpol, bo jest to sprawa międzynarodowa a interpol będzie miał to w du**e)

4. JEŻELI nawet interpol się tym zainteresuje to sprawa musi zostać przekazana dla policji, CBŚ a następnie prokuratury, która będzie miała to w du**e

5. JEŻELI nawet prokuratura się tym zainteresuje to sąd będzie miał to w du**e

6. JEŻELI nawet sąd się tym zainteresuje to kodeks karny nie reguluje sprawy komentowania na blogach jako SPAMU bo po to są te komentarze.

7. JEŻELI nawet sprawa się odbędzie to zwykły adwokat z urzędu doprowadzi do jej umorzenia z faktu niskiej lub nawet zerowej szkodliwości czynu

Czyli zataczamy koło ;-)

Oczywiście nie znam się na tych procedurach itp. Tak brałem tylko z filmów i domyśleń :)

E: Ja w umowie tepsy nie mam nigdzie nic o "ilości połączeń", które mogą być aktywne, więc o co cho? Skoro umowa tego nie reguluje to mam to w du**e ;)

Edytowane przez NaJedynce

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności