Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Nic mi nawet nie mów o Neostradzie bo wczoraj dowiedziałem się o promocji 20Mb/s, a 5 dni temu zakupiłem 2MB. (tzn. moi rodzice to zrobili). Chyba najwyższa pora kupić sobie VPS.

Czy ktoś z was używa SB XR na neostradzie, jakieś problemy, bo te 20mb za 75zł to niezła cena.

Ja używam SB na Neostradzie i do tej pory wszystko jest ok.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arve - a przesyłka była kurierem czy salon TP ?

Jak kurierem - anuluj zamówienie(do 10 dni od daty podpisania) i wpr. Ci nowe na predkosc jaka chcesz(nie zapominaj że musza byc warunki techniczne na 20 mega - czyli bliiiisko centrali :)

Jak w salonie - czekasz aż sie skompletuje obecne zamowienie(kilka dni) i podpisujesz aneks do umowy - i od pierwszego kolejnego miesiąca masz już np. 20mega.

Co do ISP - ja też nie mam nigdzie wpisane w umowie że np. maksymalna ilość połączeń może być taka a taka, że nie można drzeć p2p itd.

Ale jak zacząłem korzystać z SB to podpięli to pod jeden z paragrafów który brzmi:

"Abonent nie będzie podejmować żadnych działań prowadzących do przeciążenia Sieci......."

Więc ja sam nie wiem już jak to jest. Może nie każdy dostawca neta tak ma, może innych to "wali"(pewnie TP ma to daleko, więc w tym przypadku neo jest spoko sprawą), ale Ci mniejsi dostawcy jak najbardziej mogą robić problemy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez segat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to neo jest bez limitów (w sensie ilości pobranych/wysłanych danych), kiedyś były limity, bądź neostrada na godziny :) A skoro nie ma takich limitów, to co się przejmować :)

A co do innych sieci, ja mam w swoim mieście radiówkę, 2mb, no i jadę SB z własnego kompa od dwóch miesięcy i nikt się nic nie czepia

Edytowane przez Rambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiek -> jak chcesz w każdym momencie możesz mieć 75zł za 20Kb/s :)

Jeśli masz do końca umowy mniej niż rok, to możesz mieć umowe na 12 mies(tzw. "odnowienie promocji").

Jeśli dłużej do końca obecnej umowy niż rok - to musi być termin 24 miesiące również na tę umowę.

W razie czego pisz na priv.

Czyli wynika z tego wszystkiego - nie spróbujesz to sie nie dowiesz. Jeden dostawca podejdzie tak inny inaczej i nie ma co debatować nad tym, bo nie da sie strzelać w ciemno czy będą problemy czy nie.

Pozdrawiam

Edytowane przez segat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że ważnym czynnikiem jest także upload, a tu chyba łącza asynchroniczne trochę kuleją, dlatego dobrze by było rozglądać się za takim z dużym up.

Ja miałem to szczęście, że od trzech lat oferowali u mnie łącze 5Mb / 3Mb - obecnie udało się wyrwać za 69zł dl 20Mb /up 10Mb

Edytowane przez kazek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re eria -> ja wiem że można, ale co z tego jak po kilku dniach korzystania z sb albo xr zmniejszą Ci łącze o 100x(miałem 20m/bit, po kilku dniach korzystania na max mojego lacza z sb miałem 0.2m/b, zostało mi "przycięte" łącze), po wyjaśnieniach wróciło do starego ale nie moge używać tego typu programów/wymóg mojego ISP.

Jaki to ISP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekk - to jest kwestia indywidualna, bo 10mbits u ISP1 ~to nie to samo co 10mbits u ISP2. Wszystko zależy od tego jakie ISP ma łącza ze światem, jaki sprzęt i jak bardzo sieć jest obciążona. Poświęć dzień czy dwa na testy (ta sama lista, różne ustawienia) to będziesz wiedział :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważna rzecz

Przy tej neo 20/1 to faktycznie nie da się nic zrobić..... To jest 20 , a jakoby go nie było w zastosowaniach typu SB czy XR

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności