Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

SB ma jedną dużą wadę, w razie błędu czy restartu, a nawet na własne życzenie, nie zapisuje aktualnego projektu i nie można wznowić postowania od aktualnej pozycji ? Macie jakieś rozwiązanie na to oprócz mniejszych list do postowania ?

Przecież możesz skorzystać z Crushdump logger.

A to, że się wiesza jest przyczyną nieumiejętnego dostosowania łącza do postowania i odpowiednich ustawień.

Wrzucam bazę 1mln adresów i zero zawieszki.

Edytowane przez Mar_Dal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inną teorię. Moim zdaniem część blogów (nie chodzi mi o konkretny skrypt) wywala SB. Mam paczki po 20k. Jedna mi sie wywalała aż podzielilem po 100 i zacząłem sprawdzać. Na 10 odpalen 10 razy zawieszone na tej samej liście. Wnioski zostawiam Wam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmniejszyłem timeout na... 10 i przestał się wieszać, dam cokolwiek powyżej 20 to po kilku minutach pada

kurcze a może to kwestia proxy, ile ich dodajecie?(chodzi mi o publiczne) bo ja ustawiam naście

Edytowane przez wojtekk

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiek -> jak chcesz w każdym momencie możesz mieć 75zł za 20Kb/s

@segat nie mogę ponieważ mam internet od GTS na łączu TP i teraz zastanawiam się czy nie "spłacić" umowy i ją rozwiązać lub zostawić tamto łącze i dokupić drugie w kablówce, bo oni nie wymagają linii telefonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arve - a przesyłka była kurierem czy salon TP ?

Umowa była przesłana kurierem.

Jak kurierem - anuluj zamówienie(do 10 dni od daty podpisania) i wpr. Ci nowe na predkosc jaka chcesz(nie zapominaj że musza byc warunki techniczne na 20 mega - czyli bliiiisko centrali wink.gif

Tutaj właśnie może być problem, bo mieszkam na wsi :) Rozumiem, że musiałbym do nich zadzwonić i się zapytać jaka maksymalna prędkość jest przeznaczona na "moim" terytorium ? Tego pewnie na internecie nie można sprawdzić.

Jeżeli chodzi o zawieszanie się Scrapeboxa, to mi tylko czasami zawiesza się przy ręcznym postowaniu.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od kilku dni problem z harvesterem proxy.

Na razie przeleciał on 1700 proxy, z czego tylko 200 jest dobrych. Przy reszcie wywalony jest błąd Error (IP Blocked). Ktoś ma pomysł, czemu tak się dzieje? Scrapeboxa uruchamima raz na jakiś czas, a harvestuję proxy jeszcze rzadziej, dlaczego więc mam zablokowane ip?

Proszę, teraz na 2000, dobrych nadal jest tylko 200 proxy. Reszta poszła z errorem Ip Blocked.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ustawieniach max 500, łącze upc 54/5, proxy za uzyczeniem kolegi, SB ma zwiechę po jakies 2-3 godzinach i muszę go zamykać w procesach....

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności