Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

@Rademenes przy harvescie czy postowaniu ?

Przy jednym i drugim mam zwiechę ....

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za duzo watkow ustawionych. Ja na laczu 6Mb przy postowaniu moge ustawic 54 watki maksymalnie, jak ustawie 56 to mam po jakims czasie zwieche, a przy 54 zawsze dojdzie do konca bez problemu :) Pewno tez moze zalezec to od kompa.

Ustaw tez sobie ten dodatek przywracania SB po tym jak wsytapi zwiecha (zapomnialem jak on sie nazywa).

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ustawienia (wcześniej miałem Fast Poster na 500)

61629622982192978718.png

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arve - jak chcesz zapodaj nr. na priv(tel. stacjonarnego) to Ci sprawdzę możliwości techniczne.

Chociaż od razu mówię - na 100% nikt Ci tego nie powie czy będzie działać czy nie. Po prostu musisz empirycznie sprawdzić :) Nie da się tego sprawdzić bez podłączenia linii(stare centralki, stare karty i nie wiadomo która gdzie :)

W najgorszym wypadku będzie kilka dni bez neta(czyli jak np. 20 mega nie wypali to migracja techniczna do opcji która będzie działać, np. 6 mega itd.) - lub, jeśli nie będzie działać, przysługuje Ci możliwość wypowiedzenia umowy bez żadnych konsekwencji... ;)

Ale o tym już na priv jak by Cię interesowało.

Pozdrawiam

Edytowane przez segat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mała prośba.

Odpaliłem SB BackLink Checker i w ogóle nie korzysta mi z proxy. Po sprawdzeniu dosłownie kilku url'i wywala błąd 999(czyli za dużo wywołań dla yahoo i blokuje mój adres IP na dłuższy czas).

Pytanie jest tylko czemu nie korzysta z proxy ? Coś gdzieś trzeba zaznaczyć ?

Wcześniej nawet nie korzystałem z tego, ale z tego co widzę na filmach to domyslnie korzysta z proxy jeśli zaznaczymy na głównym oknie "Use Proxies".

Ktoś może podpowiedzieć co zrobić żeby korzystał z proxy ? Wtyczke już przeinst. 2x(myślałem że pomoże ale niet).

Obrazek:

sb.jpg

Edytowane przez segat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak korzysta, skoro na wtyczce nie wyświetla się że używa proxy ?(czyli pole PROXY jest puste). Na filmikach zawsze się pojawia z jakiego proxy w danym momencie korzysta a u mnie nie ma takiej opcji, po prostu co bym nie zrobił pole z proxy jest puste.

A druga sprawa - nie korzysta na pewno z proxy tylko z mojego IP - bo w momencie gdy pojawi mi się błąd 999 w ScrapeBoxie to automatycznie mam błąd jak chcę ręcznie sprawdzić BL w yahoo. Czyli na pewno nie korzysta z proxy.

Korzystam obecnie z proxy publicznych, ale przecież nic to nie wnosi do tematu, jakie proxy by nie było to powinien chyba pokazać się adres proxy we wtyczce ?

Edytowane przez segat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego masz jakąś inną wersje CheckLinkera bo w tej wersji co ja używam nie ma pola Proxy jak również innych jaki są widoczne na załączonym zrzucie. Chyba, że korzystasz z pirata i nie masz aktualizacji lub korzystasz z wersji LinkCheckera, która była dostępna jako oddzielny soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności