Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiecie dlaczego SB mi rozkłada nogi przy harvestingu przez 1-3 h? idę w kimę, wstaje po paru h a tu zwis i lipton....

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, bez nich nie wiedział bym jak to powinno wyglądać - chyba coś sie zwaliło z programem(bo wtyczke nawet ręcznie wrzuciłem do folderu addons i ######), więc po prostu ściągnąłem cały program jeszcze raz i działa :)

A progsik mam oryginał, nie słyszałem aby ktoś miał SB pirata(XR tak, ale nie SB :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm być może są jakieś piraty, ale z drugiej strony SB nie kosztuje nie wiadomo ile. Co innego XR ;)

Po prostu trzeba sobie zawsze odpowiedzieć na jedno, ******* ważne pytanie: czy jest sens tracić czas na szukanie pirata, ew. problemy z nim(crackowanie, trojany i inne syfy), zawiechy itd. - czy lepiej stracić troche kasy i mieć oryginał z supportem, uaktualnieniami itd.

W przypadku SB myślę że nie ma sie co bawić w pirata.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm być może są jakieś piraty, ale z drugiej strony SB nie kosztuje nie wiadomo ile.

SB to chyba jeden z nielicznych nieskrakowanych programów do SEO. I to nawet nie chodzi o cenę, bo i tańsze są złamane, ale widać nie da rady ;). A to, że warto na SB wydać kasę, to w ogóle nie podlega dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zajacgd mylisz się, bo są wersje scrackowane. Swego czasu nawet była informacja od twórców i adminów BHW, że będzie banował użytkowników korzystających z piratów.

No dobra - nie dodałem, że działające. SENuke, XgenSeo, Magic Submitter, Market Samurai i wiele innych są działające. A pojawiają się tak jak SB niby skrakowane, ale nie działają. I nawet nie chodzi o to, że jeszcze mają bonusa.

Edytowane przez zajacgd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności