Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy wy w koncu zakumacie, ze wszystko co robi za aplikacje i jest dostepne w necie za jakikolwiek hajs, nawet i 1$ to jest lub niebawem bedzie dostepne z crackiem. nie zawsze dla wiekszego grona odbiorcow. sb juz od wersji 1.15.1 byl dostepny z crackiem i reczna aktywacja po stronie serwera im nie pomoze.

spro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w necie są dostępne scracowane wersje Scrapeboxa, jednak moim zdaniem warto go kupić - program genialny i do tego stosunkowo tani.

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zajacgd to chyba nie potrafisz ich uruchomić bo uwierz mi, że działa.

Po prawdzie - specjalnie się nie starałem. Pewnie zapomniałem wyedytować plik host :) Zresztą dość szybko zdecydowałem się na zakup.

No i utracone złudzenia... Bo myślałem, że jest coś czego nie można złamać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ,że większość takich aplikacji są z bonusem czyli trojanem ew. to są fake pliczki. Tym nie mniej jakby ktoś na PW dał znać coś na temat Market Samuraja to bym był wdzięczny.

SC mam oryginalnego i uważam że za taką kwotę to się na prawdę opłaca.

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem że po aktywacji programu włączam go i wyskakuje mi:

Something prevent Sb to authenticate.

Napisałem do "serwisu" i otrzymałem info że mam zezwolić aplikacjom na dostęp do SB z tym że ja nie mam żadnych firewallów.

Chyba że chodzi o router - jeśli tak to czy mam tam forwardować jakieś porty żeby to działało?

Planujesz wesele i ślub?

Pijasz dobre Wina. Pozycjonuj EliteLink`iem - dobra rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności