Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Maket Samurai jest bez bonusa i działa bardzo dobrze :)

mi zatrzymuje się na 90% i wisi że hej xD

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODpalam MS, ładuje url , sprawdza url i wisi na 90% i lipa .... dalej klikam anuluj i to co sprawdził to się ładuje ^^

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Linuxem będzie problem. Musisz poszukać czegoś do linuxa a'la l4windows czy coś w ten deseń.

Ostatnio zaciekawiła mnie sprawa z aktywacjami SB i przenoszeniem licencji na nowego kompa. Postanowiłem zakupić 3 dodatkowe licencje na SB i wiecie co? Jednak istnieje sposób na to aby z 3 licencji zrobić 6 działających kopii na 6 kompach - o to prosty sposób ;-)

Odpalamy SB na jednym kompie i przeciągamy kopie SB na drugiego kompa. Na drugim kompie przenosimy licencje z kompa gdzie jest już odpalony, działający SB i gotowe. Z tym, że nie możemy zamknąć SB, która licencje została już przeniesiona na drugiego kompa. Po zamknięciu utraci swoją przydatność na 1 miesiąc. Póki co mam 8 działających SB na 8 vps a tylko 4 licencje ;-).

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaplacic za scrapeboxa

mam konto w paypal i za kazdym razem jak chce zaplacic to dostaje

W przypadku tej transakcji nie można wybrać niektórych form płatności.

• Karta kredytowa — tej płatności nie można sfinansować kartą kredytową.

skoro nie moge tego zaplacic karta kredytowa to jak mam to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jaki możesz mieć tam problem. Zrób tak jak Tobie napisałem. Nie masz karty kredytowej to załóż konto na paypal.pl i następnie płać przez to konto. Jeżeli dodatkowo połączysz sobie paypal z kontem np. w inteligo to kasa będzie przechodzić automatycznie bez czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NaJedynce - dzieki za sposob :) ale i tak na wiele sie nie przyda jak patrze jak czesto SB sie zwiesza na postowaniu ;) Restart w koncu bedzie nieunikniony :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jaki możesz mieć tam problem. Zrób tak jak Tobie napisałem. Nie masz karty kredytowej to załóż konto na paypal.pl i następnie płać przez to konto. Jeżeli dodatkowo połączysz sobie paypal z kontem np. w inteligo to kasa będzie przechodzić automatycznie bez czekania.

czlowieku naucz sie czytac, mam karte i mam konto

Karta kredytowa ? tej płatności nie można sfinansować kartą kredytową.

Edytowane przez ab_seo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NaJedynce - dzieki za sposob :) ale i tak na wiele sie nie przyda jak patrze jak czesto SB sie zwiesza na postowaniu ;) Restart w koncu bedzie nieunikniony :)

Szczerze mówiąc to nie wiem od czego to zależy, ale na przykład u mnie na laptopie nie doświadczyłem zawieszki. Laptop działa praktycznie 24/7/356, przez miesiąc SB wyłączałem może raz.

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności