Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaciekawiła mnie sprawa z aktywacjami SB i przenoszeniem licencji na nowego kompa. Postanowiłem zakupić 3 dodatkowe licencje na SB i wiecie co? Jednak istnieje sposób na to aby z 3 licencji zrobić 6 działających kopii na 6 kompach - o to prosty sposób ;-)

Odpalamy SB na jednym kompie i przeciągamy kopie SB na drugiego kompa. Na drugim kompie przenosimy licencje z kompa gdzie jest już odpalony, działający SB i gotowe. Z tym, że nie możemy zamknąć SB, która licencje została już przeniesiona na drugiego kompa. Po zamknięciu utraci swoją przydatność na 1 miesiąc. Póki co mam 8 działających SB na 8 vps a tylko 4 licencje ;-).

Ameryki nie odkryłeś. Na Twoim miejscu liczyłbym się z blokadą licencji :)

Edytowane przez salab

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mnie nikt nie zabije za to pytanie. Przeczytałem cały wątek, oglądnąłem pół youtube na temat scrapeboxa, a nadal nie moge znaleźć prostej informacji, czy jest sposób aby wyszukać SB blogi:

a. edu, gov

b. tylko z linkami dofollow

Czy jest jakieś wyrażenie, które ogranicza szukanie wśród stron A i/lub B ?

Kotły co, czyli ciepło dla domu.

Zamień okulary na soczewki kontaktowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To DO/NO follow słabowato działa. Moim zdaniem szkoda czasu. Ważniejsze jest ile na stronie linków wychodzących jest już umieszczone.

B

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nic nie musisz robic. SB przy sprawdzaniu licencji sprawdza parametry komputera itp. Jak masz VPS w XSServers to jak ktos ma tam tez VPS i na nim SB to moze Ci sie przyfarcic i jak wlaczysz SB to bedzie on aktywny na ta wlasnie osobe.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności