Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ameryki nie odkryłeś. Na Twoim miejscu liczyłbym się z blokadą licencji !!!

Nie jestem w sumie Kolumbem, żebym miał odkrywać Amerykę. Wiele osób nie wiedziało, że można tak zrobić. Po drugie z tą licencją to najpierw warto zapoznać się z programem chociaż w połowie od strony technicznej, żeby mówić o zablokowaniu licencji.

@aniec2 - to trzeba przyfarcić trochę? Czy tam praktycznie na wszystkich maszynach stoją SB? Osobiście myślę, że na większości zważywszy na reklamę na bhw, jednak nie wiem jak to w praktyce. Nie miałem jeszcze vpsa z xsserver no i pytanie czy dalej mają "out of stock".

E: Na forum Sick Sumbittera reklamują VPS'a https://www.websiteserviceplus.com miałem tam jednego, odpaliłem SB i działa bez licencji, a raczej na czyjejś.

Edytowane przez NaJedynce

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał może problem z manual posterem ?

Gdy uruchamiam manualne postowanie, Scrapebox zachowuje się jakby zaliczył zwiechę. Ale gdy sprawdzam w menadżerze zadań -> aplikacje, widnieje statu uruchomiony (więc zwiechy nie ma). Gdzie bym nie kliknął w pole scrapeboxa jest sygnał DING. Wygląda to tak jakby uruchomiło się nowe okno w tle, z tym że go nie widać (zarówno na pulpicie jak i pasku). Mam windę XP.

Może ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniec2 - ja wlasnie wczoraj sie skusilem na xsserver, wyslalem zarowno monit w formularzu jak i mailem i od wczoraj czekam na transfer licencji.

chyba wlasciciel zrobil sobie weekend, co jest frustrujace, bo jakim to prawem ktos moze miec weekend :D powinni pracowac 8 dni w tygodniu :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.websiteserviceplus(dot)com ma lub miał tam ktoś vps na windows pod SB ?

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności