Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

@Rademenes również.

Inaczej nie mogę wytłumaczyć czemu np przy harvesicie 1kkk nic, a innym razem po 20k zwiecha...

Masz rację, a powiedz czy przy dużym harvest, dawac Remove Domains czy Url ?

bo mam sprzeczne zdanie z kolegą ^_^

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usuwam tylko zduplikowane adresy url ^_^

o w du**ę kota... ;/

Jasne że się usuwa tylko URLe, domain dajesz w przypadku gdy chcesz wyłapać dobre adresy domen, z których wyciągasz site.

To pamiętam :*

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to kilka zasad:

- po harvescie dubluje listę (2x te same adresy) i dopiero wtedy postuje

- sprawdzam chceckerem całą listę a nie tylko posted (SB potrafi nie zaliczyć mi czasem aż 40% poprawnie dodanych i opublikowanych linków).

- Odrzucone (failed) sprawdzam na minimalnych ustawieniach (aż się zdziwć mozna ;)

Do list będę dawał w najbliższym czasie poradnik bo jak słyszę, że się jedzie listę na ustawieniach fast poster 500 na publicznych proxy to aż się za głowe łapię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co moge robic zle, results mam ustawione na 1000 bo wiecej nie mozna

daje w footprint lub w keyword

site:domena.pl

a on mi pokazuje tylko 300, a jak wejde w goole to widze ze jest zindeksowanych 2000

tak samo z link, dam np

link:domena.pl w keyword albo w footprint

wybiore yahoo

i ponownie widze tylko 20 linkow, a yahoo na stronie pokazuje ok 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z darmowego

ustawienia mam standardowe nic tam nie zmienialem

wszedzie tam gdzie jest google, yahoo, bing, aol harvester mam 10

przy proxy harvester mam 15

harvester timeout 30 s

proxy harvester timeout 45 s

a w ogole to gdzie to site lub link powinienem wpisywac w keyword czy footprint czy bez znaczenia

Edytowane przez ab_seo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazyliscie moze spadku predkosci fast postera w tej najnowszej wersji SB 1.15.7 ? Cos tam wprowadzili jakies omijanie zabezpieczen WP. Ja aktualizacje dopiero zrobilem niedawno, a dzisiaj zapuscilem na noc liste 70k, ktora normalnie robil w kilka godzin, a dzisiaj cala noc mielil i nawet nie dotarl do konca.

Edytowane przez Carnagge

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawione 40 watkow tylko :D Ale to nie istotne, bo wczesniej 70K szlo mi w 3 - 4h, a teraz szlo 10h i nawet nie skonczyl, a baza przefiltrowana. Mozliwe, ze to jeszcze przez dosc specyficzne ustawienie blasta, ale wolalem sie zapytac, bo to pierwszy blast na tej nowej wersji.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności