Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupic vpsa dla scrapiego, waham się pomiędzy websiteserviceplus.com a xsserver.eu. ktoś korzystał z websiteserviceplus? :)

i jak to jest z tymi cudzymi licencjami, jak można się na nie natknąć ?

Edytowane przez elliot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że w ogóle mogłeś załadować listę 1mln do Scrapeboxa biggrin.gif Miałeś jakaś specjalną wersję ?
Specjalnie dla Ciebie Arve, 1 milion adresów tongue.gif

Dziwne, mi zawsze jak ładowałem listę ponad 1mln adresów, to skracało do 999999. Na obecnej wersji próbowałem wczytać, ale za każdym razem mi się program zawieszał.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BE jeśli na daną chwilę nie są zaspamowane (powiedzmy miałem w tamym tygodniu listę be gdzie było max 15 linkow wychodzących..), to poczekać trochę trzeba i się znajdą setki linków :)

wszyscy ciężko pracują ;)

Edytowane przez jamesisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamesisko - stare powiedzenie mówi: Link do linka i będzie jedynka.

ostatnio eksperymentuję z ustawieniami SB i zauważyłem, że nie używanie proxy (nawet płatnych prywatnych) w szybkim komentowaniu daje bardzo duże korzyści w postaci większego współczynnika pozytywnie dodanych do bazy blogów. Oczywiście platforma BE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie moimi spostrzezeniami na temat SB, bo troche mnie martwi probelm z dodawaniem.

Mailem liste ok. 350k blogow. Z niej udalo mi sie dodac do ok. 120k. Z tego 70k bylo auto approved. Mialem, wiec przefiltrowana baze do dodawania. To, co jest dziwne to to, ze mimo, ze mam liste 70K AA (sprawdzone link checkerem zaraz po dodaniu) i probuje dodac do tej samej listy nowa strone to juz skutecznosc wynosi ok. 50% (a np. dzien wczesniej jak filtrowalem baze to sie udalo do wszystkich dodac).

Druga sprawa to z nowa wersja SB 1.15.8 - wprowadzono tam jakies omijanie zabezpieczen WP. Na tej wersji jest dla mnie porazka. Jak udawalo mi sie dodac z tej mojej listy 70k AA ok. 30k, to na nowej wersji jest to tylko 15k i to jeszcze czas jest duzo dluzszy - sprawdzalem dodawanie na swoim kompie i na VPS. Na VPS probowalem rozne ustawienia i nawet jak dalem jedynie 40 watkow to efekt byl taki sam.

Wrocilem, wiec na wersje 1.15.6 i dodaje juz ok. do ok. 30k. Teraz sie zastanawiam, czy na tej starszej wersji dodaje on prawidlowo, czy moze tylko SB sie wydaje, ze on dodal, a lapie sie na te zabezpieczenia, co 1.15.8 ma ominac. Natomiast 1.15.8 jak nie ominie zabezpieczenia to wtedy nie zalicza dodanie i stad roznica w polowie mniejszej ilosci dodan.

[edit] Jakby ktos chcial jakas starsza wersje to moze ja sciagnac z linku:

www.scrapebox.com/dl/version10/scrapebox0000.zip

gdzie 0000 to numer wersji np. 1156 - www.scrapebox.com/dl/version10/scrapebox1156.zip

Edytowane przez Carnagge

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności