Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Ja blastuje strony docelowe...

ja też. zwłaszcza moje poligony. i po tych kilku miesiącach mogę śmiało napisać: oprócz oczywistego robienia głównych fraz, opłaca się walić linki na dużą ilość podstron (mówię tu o serwisach z site 1k+), bardzo poprawia long taila.

jak dla mnie: jedyne zagrożenie używania SB oraz innych dodawarek jest takie, że na świeżą domenę od razu poślesz zylion linków, które taką domenę w googlu unicestwią. zagrożenia takiego jak jakieś blokady na blogach czy inne szity akismety nie widzę. gdyby tak łatwo można było robić kuku to zamiast seo mielibyśmy wojnę na linki unicestwiające:) zacząłbym od destrukcyjnego blasta na domenę... google.pl/youtube/blogger, żeby google samo siebie zbanowało/sfiltrowało:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhabuha robiłem na swiezynki blast 120k linków (ok 80% automatyczny link) i nie zdarzyły mi sie filtry (sporo fraz linkowane wszystkie adresy podstron) jedyny objaw to wypadek na 7/14 dni z setki a pozniej stabilny powrót na pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhabuha robiłem na swiezynki blast 120k linków

aniec2: na jeden url i jeden anchor?

co do banów/filtrow jeszcze: jedyny przypadek kiedy złapałem filtracje to ok roku temu jak moooocno pojeachałem e-webem po świeżynce. z SB jest chyba dlatego w miarę spokojnie, że nawet duży blast to w miarę rozłożone w czasie przyrosty bl. monitoruje to codziennie: excel z ilościami wysłanych / znalezionych + stat4seo + dla niektórych bl w market samuraju. z tego co mogę zaobserwować w webmaster tools to google widzi tylko niewielką ilość linków pokazywaną np. przez yahoo czy majestic seo (mówie o tych z SB).

ja tam bym się bardziej w komercyjnym seo obawiał takich historii jak ostatnie j. c. penney. dla biznesu opartego tylko na sieci to masakra. a w zasadzie każdy sajt z top 10 na frazy co dają jakikolwiek ruch stosuje takie metody....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio przydarzyła sytuacja gardłowa, znacząca dla mnie fraza skoczyła na pozycję podchodzące pod filtr. Fraza była linkowana od dwóch miesięcy jedynie SB więc pierwsza rzecz jaka przychodzi na myśl to - jestem w du**e, google dało po łapkach. Po kilku dniach wróciła do normy, a nawet lepiej bo dwa oczka wyżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buhabuha napisałem "wiele fraz"

@Mar czesto tak mam jesli samym SB sie idzie - wiekszość osób mówi FILTR a tu "welcome back" :D

W ogóle mam całkiem niezłe rezultaty jeśli chodzi o wychodzenie z filtra za pomocą SB, macie podobne odczucia/potwierdzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności