Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

@aniec to, ze walnales blasta na 80k liste i 80% bylo AA to pozniej sie pewno okazalo, ze z tego unikalnych domen bylo pewnie 10% :D

SB ma bardzo male wymagania i idzie praktycznie na kazydm VPSie. Tylko, ze zauwazylem, ze mimo mozliwosci dodawania powyzej 100 watkow to skutecznosc drastycznie spada.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carnagge akurat lista 23k unikalnych

@Mar dobrze śmiga grunt zeby zgłaszac im prośbe resetu co 7 dni (tak jakby sie zamulał serwer choć to dziwne...) Mar a jak SB chodzi na tm wyprzedanym serverze?

@Djurek przy fast poscie 500 smiga spokojnie. potrzebujesz SB:)

Ogólnie zwisy są i bedą ale podejrzewam, że duża wina w tym blogów (kilka stron wcześniej omawiałem).

Oczywiście mówie o najwyższym pakiecie.

Edytowane przez aniec2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniec jak ostatnio zachwalałem tego VPSa to teraz doprowadza mnie do szewskiej pasji. Po każdym większym harvescie muszę go wyłączyć i raz jeszcze odpalić bo wyskakują errory. Nie wiem co powoduje taką ilość błędów, ale jest to notoryczny błąd, powracający po każdym jednym harvescie.

Dużym plusem w tym wszystkim jest to, że baza adresów jaka została sharvestowana jest zapisana autmatycznie w odpowiednio wygenerowanym folderze, więc nawet jeśli zawiesi mi się przy 500k zebranych adresów - wszystko jest zapisane w pliku .txt

Aczkolwiek - bardzo upierdliwe.

Chodzi szybciej niż chodził mi Xss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mar a resetowałeś go?

@Djurek nie nie jest taka sama.... Bo to co robisz na tym serwie w 40 minut na kompie domowym/laptopie robisz w 2h.

A czy sprawdzałeś czy nie spada mu wydajność, bo 500 conections to 10 X więcej niż na kompie domowym jest zalecane, gdzie skuteczności jest dobra ale nie powalająca, mimo dobrych priv proxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wlasnie zastanawiam czemu aniec masz te drozsze serwery. Ja mam najtanszy pakiet i tam jak SB leci 100 polaczen to jest zuzycie ramu jakies 40MB i procek z 40%. Jak nawet zwiekszylem do 200 to te parametry sie jakos nie zwiekszyly. Jedynce co obserwuje to spadek skutecznosci, moze jednak jakby serwer byl lepszy to by to lepiej dzialalo.

[edit] Poza tym podejrzewam, ze na 500 polaczen to i tak lacze nie wytrzymuje, bo jest 100Mb, ale dzielone na wszystkich na jednej maszynie wiec relatywnie pewno kazdy ma po 10Mb jak nie mniej.

Edytowane przez Carnagge

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności