Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak ja zawsze blastuje na 500 bo szkoda mi czasu na mielenie. Czemu najwyzszy pakiet? Chyba enria mnie namówił i w sumie już na nim zostałem.

W przyszłym tygodniu wezme coś nowego na próbe żeby mieć pogląd jak to smiga w innych firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o wątki to można utworzyć ich nawet więcej, ale i tak nie zostaną wykonywane ze względu na przydzielony czas procesora który też dzielą inni userzy VPS'a. Dlatego im procesor VPS'a ma więcej rdzeni tym lepiej, bo wątki mogą współbieżnie z niego korzystać co znacznie zmniejsza czas oczekiwania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak do "normalnego" zastosowania - czyli np. w nocy harvest w dzien posty itp. to lepiej:

a) zainwestowac w VPSa

;) w prywatne proxy

c) nie inwestowac jechac z domu i szukac proxy "shared"

d) wybór odp. a i b sprawi że będziesz się czuł jak po dobrym seksie :D

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja zawiera poprawkę jeżeli chodzi o fast poster. Całkiem możliwe, że będzie większa skuteczność. Nie mam jak tego sprawdzić, bo moja 1 kopia zapycha mi łącze. Jak ktoś zaktualizuję SB do najnowszej wersji, to niech podzieli się sowimi spostrzeżeniami.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez mialem to napisac. Ja zrobilem update i juz dziala ok. Sami przyznali, ze w tej wersji 1.15.8 byl blad o ktorym pisalem i ze skutecznosc dodawania drastycznie spadla. Zrobilem update i teraz dziala tak dobrze jak wersja 1.15.6, a pewno i lepiej, bo omija jakies zabezpieczenia :D

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z tej serii "na szybko":

mam plik websites i w nim kilka linków (moich stron) jeden pod drugim

plik z blogami tez ma pare wpisów. jeden pod drugim.

i pytanie:

odpalając w ten sposób komentowanie na każdym z blogów pojawi się:

a) losowo lub w kolejnosci (ale jeden) link z pliku websites

;) poleci w pętli i na każdym blogu pojawi się wpis każdego z linków w websites.

jesli odp. A - super fajnie :)

jeśli odp. B - trochę lipa - trzeba blogi skopiować kilkanascie razy by przynajmniej część z websites znalazła się na więcej niż kilku blogach..

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a - jeden link w miejscu autora domyslnie

bosze ty na prawdę jestes zarejstrowany w 2004 roku? 6 lat na forum?

Z innej beczki-> który serwer pod scrapeboxa sie sprawdza to znaczy nie wywalaja za spamowanie za szybko. Korzystam troche z dobrego i (za)drogiego ale właśnie mnie z niego przeganiają.

Dodam ze zastanawiam sie nad ovh tymi z kimsufi- chcą 250zl za instalacje (smeich na sali) albo za rok z góry. Chętnie zapłacę za rok z góry ale po jakiś feedbackach z waszej strony.

Uzywa ktoś na przykład taniego kimsufi C-250 i jest zadowolony?

Edytowane przez ZdzichuSowa

W kwestii łóżek drewnianych zawsze powtarzałem, że najlepsze łóżka drewniane do sypialni znaleźć można na ekosypialnia.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosze ty na prawdę jestes zarejstrowany w 2004 roku? 6 lat na forum?

o.@ ;)

no patrz jak ten czas leci.

a potestuję sobie to dodawanie chyba zaraz tak co by dla pewności i odpalam spamik do 10 tys dobrych be. tam poleci okolo 6 tys z pliku websites.

jeśli faktycznie wersja A .. to z tydzień to będzie wrzucać ;p

...

Edited:

po testach jednak opcja B .. niestety ;/

Edytowane przez jamesisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdzichuSowa - OVH ci sie nie sprawdzi, bo tam wywalaja za spamowanie. Poblastujesz troche i Ci wypowiedza umowe, wiec ten hosting sie nie nadaje pod takie narzedzia.

Potestowalem te wersje 1.15.9 i dodaje lepiej niz 8, ale i tak mam okolo polowe dodania tego, co na 6.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności