Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak możecie raz jeszcze bo jakiś słabszy jestem jednak.

a) jeżeli ktoś leci wpis swój "w celu indeksacji" scrapeboxem, a aksimet wali filrty po domenie to....

:rotfl: jak mam zbiór np. 30-40 linków do dodania, to nie ma sensu odsiewać harvestu z duplicatów domen?

c) skoro aksimet nie blokuje po IP tylko po domenie - to po co prywatne proxy? czemu na prywatnych jest większa skuteczność wg Was? tutaj przyznam ze zupełnie nieogarnięty jestem.

d) czy jak mam prywatne proxy "a" to odczuję różnicę między dodawaniem z domu a z VPS?

e) czy te VPS których używać XSS, pociągną na raz SB i XR?

f) wesołego weekendu :)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak możecie raz jeszcze bo jakiś słabszy jestem jednak.

a) jeżeli ktoś leci wpis swój "w celu indeksacji" scrapeboxem, a aksimet wali filrty po domenie to....

B) jak mam zbiór np. 30-40 linków do dodania, to nie ma sensu odsiewać harvestu z duplicatów domen?

c) skoro aksimet nie blokuje po IP tylko po domenie - to po co prywatne proxy? czemu na prywatnych jest większa skuteczność wg Was? tutaj przyznam ze zupełnie nieogarnięty jestem.

d) czy jak mam prywatne proxy "a" to odczuję różnicę między dodawaniem z domu a z VPS?

e) czy te VPS których używać XSS, pociągną na raz SB i XR?

f) wesołego weekendu :)

e) Pociągną, pociągną :) Nie będzie to 1500 linków na minutę ale i tak sobie poradzą...

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry826633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze wiele pytan sie powtarza wsrod poczatkujacych, dlatego postanowilem stworzyc "kurs" z poradami do scrapebox'a.

icon11.gifhttps://scrapeboxtriki.pl/pio (link TYLKO dla uzytkownikow PiO)

jesli szukacie info jak harvestowac duze ilosci stron (oraz co wpisac byz znalezc to co chcecie), gdzie znalezc prawie 25k adresow proxy (no i po co sa te "prywatne"), jaki wybrac server vps, czy mozna wlaczyc dropbox'a na maszynie z linuxem i wiele, wiele innych - zapraszam do subskrypcji.

aaa, no i zapomnialem o najwaznieszym!!

dla uzytkownikow PiO jest specjalny "link" - osoby, ktore sie zapisza (i spelniaja jeden warunek - info na stronie) - dostana ode mnie ZA DARMO liste 140 tysiecy adresow postow na polskich blogach - co z tym zrobicie Wasza sprawa :) lista jest do pobrania zaraz po potwierdzeniu subskrypcji.

mam nadzieje, ze to pomoze wielu userom, ktorym sie nie chce wertowac prawie 80 stron tego watku.

a kto sie nie zapisze... tego znajde na forum i inaczej porozmawiamy

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, Panowie - az tak zly byc nie moge ;)

BTW - dobrze, ze lista jest do pobrania jako zip, bo jest calkiem spoora - a to tylko wycinek tego co mam - i kto wie - moze kiedys cala Wam "udostepnie".

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności