Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

widze, ze wiele pytan sie powtarza wsrod poczatkujacych, dlatego postanowilem stworzyc "kurs" z poradami do scrapebox'a.

icon11.gifhttps://scrapeboxtriki.pl/pio (link TYLKO dla uzytkownikow PiO)

jesli szukacie info jak harvestowac duze ilosci stron (oraz co wpisac byz znalezc to co chcecie), gdzie znalezc prawie 25k adresow proxy (no i po co sa te "prywatne"), jaki wybrac server vps, czy mozna wlaczyc dropbox'a na maszynie z linuxem i wiele, wiele innych - zapraszam do subskrypcji.

aaa, no i zapomnialem o najwaznieszym!!

dla uzytkownikow PiO jest specjalny "link" - osoby, ktore sie zapisza (i spelniaja jeden warunek - info na stronie) - dostana ode mnie ZA DARMO liste 140 tysiecy adresow postow na polskich blogach - co z tym zrobicie Wasza sprawa ;) lista jest do pobrania zaraz po potwierdzeniu subskrypcji.

mam nadzieje, ze to pomoze wielu userom, ktorym sie nie chce wertowac prawie 80 stron tego watku.

a kto sie nie zapisze... tego znajde na forum i inaczej porozmawiamy

Nie przychodzi mail aktywacyjny, ponowne wysyłanie nie pomaga, sprawdzone na 2 różne maile, darmowy i nie.

Kotły co, czyli ciepło dla domu.

Zamień okulary na soczewki kontaktowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnie to działa. Nie przychodził mi link aktywacyjny to wybrałem opcję zmiany maila - chciałem spróbować na inna skrzynkę. Podczas operacji zmiany maila dostałem informację że potwierdziłem subskrypcje i dostałem prezent. Jednak ja nić nie potwierdziłem - brak maila:)

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniec2 - jest link na stronie zaraz po potwierdzeniu - jesli nie zauwazyles - podaj email - sprawdze w bazie i Ci wysle liste.

@lumbo - pewnie minal czas 30 minut na potwierdzenie. jesli nie dostales w tym czasie maila to przykro mi (ale nie Twoja wina). tez podaj adres email - sprawde, wysle liste.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie robmy balaganu w tym watku. "zazalenia" prosze wysylac na adres kontakt@dawidchojnacki.pl

przypominam, ze link do listy jest zaraz po potwierdzeniu subskrypcji - pobrac liste mozna przez 15 minut (link jest unikalny). wszystko dziala jak wielu uzytkownikow sie juz przekonalo :)

a dla tych co nie wiedza o co tyle zamieszania

https://scrapeboxtriki.pl/pio (link TYLKO dla uzytkownikow PiO)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90% dzisiaj - temat proxy Was interesuje? mam dla Was liste 25k adresow - a moze i wiecej (sporo nie dziala, ale i tak jest tego sporo, biorac pod uwage wbudowana liste).

niestety gotlink skopal mi w nocy tylek i musze sie tym zajac - ale nie zapomnialem o Was :P

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności