Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

banalny: nie szedłbym w tą stronę, że linkując domenę nawet zwykłą "." wpływamy w jakiś tam sposób na jej moc na frazę "kredyty mieszkaniowe". Według mnie czas poświęcony na takie działania warto poświęcić na coś innego np. zbudowanie zaplecza, bo scrapebox jest trochę czasochłonny, a komenty łatwo nie przechodzą

dokładając do tego wprowadzone nf w komentach wygląda to średnio :P

Edytowane przez mark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do znawców programu:

mam mały problem z połączeniem programu z moim kontem decaptchera. Łączy się, pobiera dane z konta, ale po jakimś czasie wyskakuje ERR i już się nie podnosi.

czy ktoś miał coś podobnego i znalazł na to receptę?

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby ktoś pochwalił się swoimi opisami :) Mi z wszystkich dodatków podobają się szachy :) Dziennie gram z 2h jak SB spamuje mi Blog Engine. Czasami jeszcze wtedy czytam książki w pdfach.

Dlaczego nie masz wglądu do opisu ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych wtyczek nie rozgryzałem. Jeżeli znasz krótki opis, link to podziel sie na PM.

Tak swoją drogą do blogów jak dodajesz to nie wiesz czy są do czy no follow., chyba ze na WP.

A czas to pieniądz, choć z drugiej strony jak rozgrywasz partje to SB moze sobie leciec w tle, chyba ze mocnym graczem w szachy jestes i CPU obciazasz do prawie 100 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak klikniesz w show avaiable addons a następnie na jakaś wtyczkę to pokazuje się krótki opis :)

Ja uważam, że link to link. Nie ważne czy dofollow czy nie.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby ktoś pochwalił się swoimi opisami :) Mi z wszystkich dodatków podobają się szachy :) Dziennie gram z 2h jak SB spamuje mi Blog Engine. Czasami jeszcze wtedy czytam książki w pdfach.

Jak odpalisz Crashdump to SB pracuje stabilniej, ale niestety nie pograsz w szachy podczas spamu Blog Engine, bo dodawarka jest wtedy zawsze na wierzchu ;)

Korzystasz z decaptcher.com może? mam mały problem z ciągłą integracją SB z moim kontem decaptcherze. Szukam kogoś, kto by mi pomógł rozwiązać...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z decaptcher.com może?

nie korzystam.

nie pograsz w szachy podczas spamu Blog Engine, bo dodawarka jest wtedy zawsze na wierzchu wink.gif

Próbowałeś, że piszesz, że nie można ?:)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do SB mam podłączone deathcapcher a decapcher tez mam ale uzywam do czegos innego

Czasem faktycznie SB robi sie pierwszoplanowe , ale mozna to klikaniem zminimalizowac lub odpalic co innego (tez zauwazylem ze jak jest proxy w uzyciu to SB nie jest tak czesto na wierzch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś, że piszesz, że nie można ?:)

tak... przynajmniej u mnie się nie da

Ja do SB mam podłączone deathcapcher

nie pojawia Ci się może taki problem, jak opisałem? SB ma duże problemy z łączeniem się z moim kontem i nie za bardzo wiem jak to rozwiązać (pomaga wyłącznie restart)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak SB dodaje do BE to zawsze jest na pierwszym planie - w chwili rozpoczecia dodawanie komentarza wyskakuje na pierwszy plan i przy dodawaniu do BE nie da sie tego zmienic. W innych wypadkach moze dzialac w tle.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak SB dodaje do BE to zawsze jest na pierwszym planie - w chwili rozpoczecia dodawanie komentarza wyskakuje na pierwszy plan i przy dodawaniu do BE nie da sie tego zmienic. W innych wypadkach moze dzialac w tle.

dokładnie o tym pisałem :) dlatego te szachy to może przy spamowaniu WP :P

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności