Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Otwórzcie sobie osobny watek do obsługi tej listy, bo sagittariuspl wprowadza tylko zamieszanie w tym topicku tyczącym scrapeboxa, a nie jego list, czy też problemów z obsługą subskrypcji :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mion - masz racje. ostatnie info i juz zamieram. jest dosc spore zainteresowanie lista, dostaje sporo pytan - na forum sie wiele rzeczy gubi (malo kto przeczytal od deski do deski wszystkie 80 stron), a tak zebralem wiele tresci w jednym miejscu.

Mion mnie upomnial, wiec tak jak juz napisalem - prosze zazalenia pisac na podany adres email kontakt@dawidchojnacki.pl (a swoja droga dzisiejsze wskazowki dostaniecie lada moment jak mnie poinformowal BOK getresponse)

BTW - korzystacie z czegos innego niz xsserver? ktos tu testowal od nich maszyne na specjalne zamowienie, ale temat umarl.

polecacie cos innego? konczy mi sie abonament i chetnie bym sie gdzies przeniosl.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - korzystacie z czegos innego niz xsserver? ktos tu testowal od nich maszyne na specjalne zamowienie, ale temat umarl.

polecacie cos innego? konczy mi sie abonament i chetnie bym sie gdzies przeniosl.

Polecam niemieckie dedyki na statnet

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawka na atomie z windowsem za 200 zl? nie masz problemu z wydajnoscia?

za ok. 300 zl mozna miec serwerek z win na i7 w hetznerze i mysle, ze nie ma nawet co porownywac wydajnosci.

bardziej interesuje mnie jakis porzadny vps za 100-120 zl miesiecznie.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawka na atomie z windowsem za 200 zl? nie masz problemu z wydajnoscia?

za ok. 300 zl mozna miec serwerek z win na i7 w hetznerze i mysle, ze nie ma nawet co porownywac wydajnosci.

bardziej interesuje mnie jakis porzadny vps za 100-120 zl miesiecznie.

Chyba mnie nie zrozumiałeś, ja piszę o dedyku, np. tym: ROOT P3-DE

Używasz sprzecznych pojęć, albo coś jest porządne albo tanie :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tańsza alternatywa dla XSserver.Eu (refflink):

https://www.Giga-International.com

Jeszcze nie testowałem bo irytuje mnie opłata za setup, ale chętnie się zapoznam z opinią jak ktoś kupi - bo ceną masakrują wszystko co znam. Gwarantowane 4GB RAM z Windows za 25e... takich rzeczy to nawet w erze nie mają :)

@neox - dziwna opinia akurat w tym topiku... według tego kryterium Scrapebox jest do d*** - bo jest tani

Edytowane przez gr3ddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze za bardzo różnicy w cenie u nich w Euro a W Xs w $.

Za windowsa placis ię dodatkowo 5 euro + za setup wychodzi drozej niz w Xss ale fakt 4gb by sie przydały :).

Stestuje w kwietniu i dam znać!

Edytowane przez aniec2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniec2:

najniższy pakiet w Giga - 60zł (15e): 2GB RAM, 100GB HDD (cena z Windowsem, bez tego 5e taniej)

najlepszy w XS - 105zł (35usd): 1GB RAM, 90GB HDD

to nie jest taniej? :/ setup zwraca się po 2 i pół miesiąca, nie licząc tego iż mamy 2 razy więcej RAM...

@salab - uczciwie to napisałem. wolałbyś abym ściemniał?

Edytowane przez gr3ddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gr3ddy - jakbyś kłamał, to by było gorzej, co nie znaczy, że tak jest dobrze... ale już nie róbmy offtopa ;)

@Gibon - zamiast 500 wątków daj 50-100 - lepiej na tym wyjdziesz ;)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB można mieć dwie instancje na 1 kompie, a czy można mieć po jednej na dwóch kompach ?

Czy mając uruchomione dwa SB na kompie nie wywala wam błędu przy postowaniu ? u mnie zawsze przy dwóch uruchomionych ;)

Edytowane przez benusso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności