Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zapytać, mimo że to pewnie dla Was oczywiste i odpowiedź już padła, ale przeczytanie 83 stron zajęłoby mi zbyt dużo czasu.

Czy SB radzi sobie z synonimami? W sensie, czy można w pliku comments wrzucić komentarz {świetny|dobry|wartościowy}{blog|serwis}...?

Z góry dziękuję :placze:

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zadać pytanie odnośnie działania "comment poster'a". Czy jeżeli przerwe "fast poster-'" i potem go od nowa włączę, to scrapebox sam wykryje czy już są na tych stronach moje linki i nie będzie dodawał na nich po raz drugi? Jeżeli odpowiedzią jest, że wrzuci linki to nasuwa się kolejne pytanie: powiedzmy, że jestem w trakcie komentowania większej paczki linków>>została wrzucona liczba linków która moim zdaniem na dzisiaj wystarczy>> czy jest możliwość zaczęcia od momentu na którym skończyłem przy następnym uruchomieniu scrapebox'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej mozliwosci - bedzie dodawal bez wzgledu czu juz bylo dodane czy nie. Musisz sobei sam wczesniej podzielic ew. paczke stron do postowania na mniejsze i codziennie dodawac korzystajac z innej bazy. Mozna tylko ew. wcisnac pauze, ale SB musi pozostac wlaczony, zeby moc wznowic.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem duże spadki na blastowanej bezpośrednio scrapeboxem starej, dobrze podlinkowanej wcześniej innymi rzeczami domenie. Na bhw też się pojawiają posty z takimi spostrzeżeniami (As blacat mentioned above, I think direct SB blasts are actually hurting rankings at this point). Coś czuję, że to nowy algorytm google.

Ps. Zwróćcie uwagę na jeszcze jeden zastanawiający fakt. Scrapeboard, czyli produkt autorki scrapeboxa od stycznia miał dosłownie kilka update-ów, a od kilku dni update za update-em. Może autorka też już wie, że scrapebox przestał działać i przerzuciła wszystkie moce na drugi produkt.

Edytowane przez D_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scrapeboard, czyli produkt autorki scrapeboxa od stycznia miał dosłownie kilka update-ów, a od kilku dni update za update-em. Może autorka też już wie, że scrapebox przestał działać i przerzuciła wszystkie moce na drugi produkt.

Produkt którego nie można kupić gdyż nie spełniał pokładanych w nim nadziei jako konkurenta dla xr. Sądzę, żę dlatego są te aktualizacje.

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Nie twierdzę, że to co napisałem jest słuszne. Natomiast aktualizacje ruszyły mniej więcej w tym samym momencie, gdy zaczęły się pojawiać opinie, że po aktualizacji algo scrapebox nie działa tak jak działał wcześniej. Różnie to może być, czas pokaże.

Edytowane przez D_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności