Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zauważyłem z chwilą gdy pojawiły się posty w temacie -> uptade serp.

Na rynku amerykańskim SB przestał ("działać"|"pozycjonować") -> przynajmniej ja to odczułem na stronach niszowych. Spadki od 2-9 oczek w dół. Nie ma tragedii, szybko to odrobiłem ręcznym postowaniem na forach + article directory, dzięki któremu moje strony stoją w top 10.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pewnego czasu SEO zostawiłem w odstawkę i zająłem się studiami, więc ja w tej chwili nie mogę wypowiedzieć się o ręcznym postowaniu. Kiedyś to działało, ale czy teraz działa, chociaż w małym stopniu, to szczerze powiedziawszy nie wiem. Testy pewnie będę robił grubo po marcu, ale jeżeli ktoś przeprowadziłby je wcześniej, to z chęcią je zanalizuje.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety przyznam rację D_S -> domeny które dałem pod adsense na rynek angielski poleciały na łeb, były to raczej małe stronki ale napisane ciekawie i sensownie, ok. 20 podstron na temat każda. Tematy niszowe. Poleciały z top 10 na top 30.

Natomiast domena na której robiłem testy(o której pisałem kiedyś), której przywaliłem tylko blastami z komentarzy(niczym więcej) wyleciała w ogóle z indeksu(ban ?).

Pożyjemy zobaczymy.

Ale zacząłem znowu doładowywać strony publikerem, tak na wszelki wypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kede : widzę ze się znasz na SB bo no stop tu się wypowiadasz, opowiedz nam proszę jak harwestujesz bez proxy, chętnie się nauczę tego trika

snap1uy.jpg

Koledzy myślę tez chcą to wiedzieć

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności