Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie ze strony harvestuje sie poza sb :)

co do skutecznosci - pewnie znowu zmienil sie algorytm i kto "pozycjonowal" stronki tylko ta metoda ten odczuje efekty. w seo kto sie nie rozwija ten szybko znika - niektorym trzeba by to chyba na czole wypisac.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pozycjonowania wykorzystuje głowy i uważam ze niema żadnego narzędzia do pozycjonowanie, ale dopalam często frazy z dobrej listy , i nie widzę w tym nic złego, obserwuje zadowalająca skuteczność w połączeniu z innymi sposobami zdobywania linków. Link to link

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spamiarką? :) Tak naprawdę to spór o detale pojęciowe. Np. można powiedzieć, że program do pingowania czy takie tam inne nie są programami do pozycjonowania. Bo przecież na SEO czy jak wolą inni pozycjonowanie składa się suma wielu przeróżnych działań, nie tylko bezpośrednie tworzenie linków. Po co więc się spierać o semantykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki! Ale tak naprawdę się ze sobą zgadzacie i mówicie to samo, ale trochę inaczej. Choć mogę zrozumieć taki spór na koniec weekendu - rozgrzewka i przygotowanie do bojów kolejnego tygodnia. :)

Czyli co mam robic zeby moja domena byla wyzej w G? Bo do tej pory myslalem ze pozyskiwac duzo backlinkow ale widze ze sie mylilem :)

To jest cały czas aktualne tylko dróg i sposobów do celu jest wiele. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kede : widzę ze się znasz na SB bo no stop tu się wypowiadasz, opowiedz nam proszę jak harwestujesz bez proxy, chętnie się nauczę tego trika

Używam do tego zewnętrznej aplikacji i nie używam proxy do harvestowania i nie mam żadnych problemów co prawda bardzo rzadko używam SB (tylko linkując zaplecza) ostatnio bo efekty są marne.

oczywiscie ze strony harvestuje sie poza sb :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności