Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne czekają na moderację. Jeśli chcesz linki od razu to zaopatrz się w listy AA :huh:
Albo zacznij zbierać adresy AA, chociażby w pierwszej kolejności bardziej byłoby wskazanym abyś poczytał i się uczył obsługi.

Ale gdy dodaję ręcznie z przeglądarki na tych samych stronach (przynajmniej części z nich) to pojawiają się natychmiast

@dzacek

wysłałem ci priv.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie 3 miesiące używałem yourprivateproxy.com/

ale były częste pady serwerów

teraz mam proxy w squidproxies

link z reffem

https://www.squidproxies.com/billing/aff.php?aff=058

jako promo code użyjcie bhwonly i macie 25% taniej

póki co wszystko działa jak trzeba i przy większej ilości proxy jest taniej

Nie polecam, bardzo słabe i mało wydajne proxy, jedyny plus to to, że bez problemów zwracają kasę jak im udowodniłem, że ich serwery się do moich zastosowań nie nadają.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdy dodaję ręcznie z przeglądarki na tych samych stronach (przynajmniej części z nich) to pojawiają się natychmiast

W takim razie sprawdź z innego komputera jak wyglądają Twoje wpisy :)

PS: Odnośnie SquidProxy to ja wziąłem na testy 100 shared na 3 dni. Największy problem to to, że można robić 10 threadsów z każdego IP, a łączyć się z proxy można z max 10IP... czyli wychodzi, że mając SB na 10 hostingach można by w sumie wycisnąć 100threadsów... imho strasznie mało. Nie doczytałem tego w regulaminie kupując konto, na szczęście zwrócili bez problemu kase (płatność przez PayPal).

Do tego przy postowaniu listy AA wyszła mi skuteczność o połowę mniejsza niż z moich prywatnych proxy. Ogólnie też nie polecam tych proxy pod ScrapeBoxa.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności