Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

v1.14.76 Added: Ability to export Wonder Wheel keywords and merge with the main list. Added: Ability to lookup .info domain availability in the Keyword Scraper domain lookup. Also numerous other enhancements.

Chyba o to chodziło.

Edytowane przez Oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorki ale z czym tu wyskakujesz - grasz w szachy w tle, a SB, co chwila wyskakuje na pierwszy plan. Wez zaslon SB szachy to sobie nie pograsz. SB jak dodaje do BE to jest na pierwszym planie, a to, ze go przesunales na maksa poza ekran i wysunales szachy z lewej to nic nie zmienia. Nikt tu nie mowil, ze sie nie da grac w ogole, tylko normlanie sie nie da grac, bo na pierwszym planie jest zawsze SB.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalisz Crashdump to SB pracuje stabilniej, ale niestety nie pograsz w szachy podczas spamu Blog Engine, bo dodawarka jest wtedy zawsze na wierzchu wink.gif

Ja odebrałem to tak, że się w ogóle nie da grać w szachy podczas spamowania BE.

Pytanie do programistów: Dlaczego dodawanie komentarzy w trybie wolnym musi odbywać się na pierwszym planie? Jakoś nie chce mi się uwierzyć, że nie można było tego zrobić inaczej.

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie kolego: https://w758.wrzuta.pl/film/1nFdhMhWRyd/szachy

arve, fascynujący film, który tylko popiera to, co wcześniej powiedziałem

ja również staram się robić coś dodatkowo, ale to jest walka z komputerem, a nie przyjemność, bo muszę pamiętać, że po odpaleniu dodawania SB z dwoma oknami wchodzi na wierzch.

salut

Nie zauwazylem aby w ostatnich dniach cos odano.

w ciągu dwóch dni dwie zmiany: znacznie lepszy harvester do proxy i monit mailowy o wykonanych zadaniach

Edytowane przez początkujący
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do programistów: Dlaczego dodawanie komentarzy w trybie wolnym musi odbywać się na pierwszym planie? Jakoś nie chce mi się uwierzyć, że nie można było tego zrobić inaczej
Było na jednym ze szkoleń vid na stronie scrapeboxa. "Ze względu na nowe zabezpieczenia w BE, można do niego dodawać tylko w slow poster i musi on być aktywnym narzędziem". Dlatego zawsze na wierzchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie - czy prawidłowo pracuję ze scrapeboxem :

1. szukam keywordow pod interesujaca mnie branze

2. robie "harvest" - otrzymuje ok. 200k adresow (szukam blogow na WP)

3. usuwam duplicate url , potem duplicate domain (zostaje mi okolo 30k)

i teraz czy sprawdzac dodatkiem czy pod adresami sa blogi nie zabezpieczone itd ? (dosc dlugo to trwa)

czy od razu jechac z komciami :D ?

z tych 30k komcie dodaja sie do okolo 5-6k (w trybie fast)

z tym 5-6k od razu sprawdzam check links - i wychodzi okolo 100 linkow

czy powinienem wprowadzic jakies modyfikacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze listę adresów sprawdzam właśnie dodatkiem blog analyzer. Zajmuje to trochę ale potem mam lepsze statystyki dodanych komentarzy:)

Jak odpalisz Crashdump to SB pracuje stabilniej, ale niestety nie pograsz w szachy podczas spamu Blog Engine, bo dodawarka jest wtedy zawsze na wierzchu wink.gif
arve, fascynujący film, który tylko popiera to, co wcześniej powiedziałem

Napisałeś to tak, że ja tego nie zrozumiałem. Inni to zrozumieli, ale nie ja.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz czy sprawdzac dodatkiem czy pod adresami sa blogi nie zabezpieczone itd ? (dosc dlugo to trwa)

czy od razu jechac z komciami ?

Raczej nie ma sensu sprawdzać w takim przypadku.

Sprawdzasz gdy przygotowujesz sobie bazę do wielokrotnego użytku, zwykle są to bazy z małą ilością blogów za to z bardzo wysokim PR, na domenach edu, gov etc.

Tak samo jak nie ma sensu sprawdzać nofollow. Za dużo czasu to zajmuje. Jak trochę nabierzesz doświadczenia w pracy z programem są sposoby aby zebrać bazę Wordpressa z 90% linków które są dofollow bez męczenia się z wtyczką która i tak jest jeszcze w tym momencie niedopracowana.

W sieci jest dużo poradników do scrapeboxa jak go wykorzystać w 100%.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoreander ciekawe to co piszesz , szczerze to nie wierze w takie zeskrobanie listy dofollow .

Podeslij na PM info jesli nie chcesz sie upubliczniac ze swoja wiedza, chetnie przetestuje

Kontakt z supportem kilk miesiecy temu byl 5 min. , wtedy korzystalem.

Edytowane przez marcin_ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś to tak, że ja tego nie zrozumiałem. Inni to zrozumieli, ale nie ja.

spoko. najważniejsze, że obaj jesteśmy zadowoleni ze spamiarki ;)

...

blogi dofollow możesz sobie wyskrobać np. stąd: https://followlist.com/

:)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności