Skocz do zawartości

Wanda Łoskot


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat nie miałem zamiaru wypowiadać żadnej opinii o Majewskiem, ani Pani Loskot(a nie Łoskot).

Ups sorry moja wina ale to pewnie przez to ze ona w dużej mierze nie używa na swoich stronach polskich liter i jakoś mi się tak przestawiło ;)

pozdrawiam,

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLM, sprzedaż ebooków, pozycjonowanie stron, systemy zarabiania w sieci, programy partnerskie - co ludzi przyciąga do tego? Pieniadze, a raczej wizja ich zarobienia? Im lepiej sprzedana ta wizja, tym więcej ludzi do tego się garnie. Dlaczego ludzie garną sie do tego Forum? Bo chcą się dowiedzieć jak łatwo zarobić na pozycjonowaniu (dobra, nie wszyscy). Na tym wszystkim można zarobić, ale można też stracić lub po prostu nic nie zarobić. Przykład mrtn z MLM i supermarketami jest może dobry jesli chodzi o obroty (chociaż Avon swego czasu widziałem dość wysoko na liście największych firm w Polsce), ale to nie ma żadnego znaczenia - ludzi przyciąga to, że udziałów w tesco, czy innej biedronce mieć nie będą, ale mogą sami zacząć w mlm, sprzedaży ebooków, pozycjonowaniu lub w czymś innym. Jeżeli nie spróbują to nie dowiedzą się, że to wszystko jest bardziej złożone niż im się wydawało. To tak jak z Mośkiem, który modlił się do Jahwe o wygraną na loterii. Po którymś losowaniu zniechęcony Mosiek miał pretensje do Jahwe, a ten zniecierpliwiony mu rzekł z góry: Mosiek!! Ty daj mnie szanse!!! Ty kup wreszcie los na tej loterii!!!

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden:

wymieniasz w jedym rządku: "MLM, sprzedaż ebooków, pozycjonowanie stron, systemy zarabiania w sieci, programy partnerskie"

A to jest nie w porządku-

po pierwsze MLM to oddzielny temat na który nie chce mi sie wypowiadać

systemy zarabiania w sieci - to pojęcie ogólne zawierające w sobie cześciowo pozostałe,

sprzedaż ebooków - zalezy w jakim kontekście myślisz - sprzedaż napisanych przez innych to raczej program Partnerski. Sprzed bez PP to Sklep. Sprzedaż wałsnych to inna bajka - (Nie chce genralizowac, bo można napisać i sprzedać dobrego ebooka)

programy partnerskie - to też za szerokie pojęcie.

pozycjonowanie stron - wiadomo ;)

Troszkę więc to twoje wymienianie takie namieszane - ale faktycznie kto się nie przekona nie spróbuje się i nie sparzy - a ja nie chcę, żeby się wszyscy parzyli - ot taki "fizolof" ze mnie - róbmy coś, produkujmy twórzmy z sensem, a takie merkingi majewskiego, czy MLM'e to bezproduktywne przelewanie próżnego w próżne. Może daltego czepiam się tak totalnego spamiarstwa - w sumie mi nie przeszkadza - ale szkoda, że czasu przenaczonego na jego tworzenie nie zużyto na stwozenie czegoś innego, choćby wirtualnej treści ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Chyba niewiele ebooków czytałeś... Albo czytałeś niewłaściwe ebooki.

Po drugie. Fakt, że gdzie indziej też jest wiedza, nie pomniejsza znaczenia akruat tego źródła wiedzy.

Przywołałeś wcześnie konkretną serię, więc po przeczytaniu 3 doszedłem do wniosku, że szkoda mi czasu na paplaninę. Więcej wiedzy na niejednym forum i w jednej dobrze napisanej książce.

Zobacz kto zajmuje się dystrybucją ebooków zrozumiesz co miałem na myśli pisząc "pokemoniada".

Mamy się w dyskusji opierać na domysłach? Może i wiem o co Ci chodzi, ale rozwiń proszę, co miałeś na myśli.

Udajesz, czy faktycznie nie widzisz kto handluje ebookami ze Złotych Myśli? Sprzedają je 90% tych osób nie wie nawet jak założyć działalność gospodarczą, a jeśli nawet wie to wiedzę ma z ebooków. ;)

Ja rozumie że od czegoś trzeba zacząć swoje próby zarabiania w Internecie, ale czy koniecznie powinna to być MLM? Na tym forum jest taki ogrom wiedzy odnoście choćby AdSense

MLM nie jest dla każdego. AdSense też nie jest dla każdego.

Odpowiedź masz wyboldowaną i na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności