Skocz do zawartości

Domena z zawijałą przeszłością, lecz 6 letnia;)


Nesck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam w planach stworzenie bardzo dużego serwisu. Dużo się tu naczytałem o starych domenach, które według większości są o wiele lepsze niż te dopiero co zarejestrowane. Upatrzyłem sobię jedną taką prawie 6 letnią domene, która by mi pasowała pod stronę, "zlustrowałem" ją w archive.org i tu zonk.

1 rok, 5 kopii, jednak wyświetla się "Path Index Error".

2 rok nic.

3 rok, 13 kopii z tego połowa "homepage", a dalej strona o zupełnie innej treści, która mi jednak będzie pasowała akurat.

4 rok, treść jak w drugiej połowie 3.

5 rok, coś z enom.com(utrzymanie domen czy coś takiego) i nic

6 rok, nic, brak kopii.

Jak widzicie przeszłość taka troche dziwna, no ale domena stara i ze słowem kluczowym w adresie.

Jak myślicie uda się ją wyprowadzić na dobre:) czy lepiej jednak zakupić nową i nią sie zająć?

"Myśl, myśl, myśl..."- Kubuś Puchatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A argumenty? :)

Ja też wolałbym nową... Mógłbym chociażby od początku mocno i regularnie linkować. Ze starą, mimo iż stara mogłyby być problemy.

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę: kilka domen z odzysku, w każdym wypadku była przerwa. Jedna strona od roku w indeksie na przemian pojawia się i znika z naciskiem na znika, reszta domen w każdym przypadku trudno się indeksuje/indeksowała. Z nową łatwiej.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma 2 BL :) Dzięki za konstruktywne wypowiedzi :hello: jednak wybiorę nową B)

P.S A co do tego mocnego linkowania, to będzie troche trudno, bo będzie kilkadziesiąt fraz :) ale słabiutkich, znalazłem swoją nisze :)

"Myśl, myśl, myśl..."- Kubuś Puchatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności