Skocz do zawartości

link zwrotny do katalogów


yamick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Próbuję trochę pozycjonować slep na własną rękę.

Dopisując do różnych katalogów stron, prawie zawsze (chyba nawet zawsze) katalog prosi o umieszczenie linku zwrotnego. Czasami tylko prosi, a czasami jest to warunek umieszczenia wpisu w katalogu.

Mam pytanie czy, a jeżeli tak, to gdzie umieszczać najlepiej te linki?

Gdybym wszystkie umieszczał w stopce, to niedługo stopka bylaby większa od głównej zawartości strony.

A może zrobić osobną podstronę przeznaczona na linki zwrotne do katalogów i do tej podstrony byłby odnośnik na stronie głównej.

Czytałem jeszcze gdzieś, że zewnętrzne linki na stronie powodują, że strona słabiej jest indeksowana przez wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większości katalogów zdecydowanie wystarczy wpis na osobnej podstronie (byle widocznej w google).

Widziałem też takie, które wymagają linka na stronie głównej (lub wszystkich podstronach). Te możesz sobie zdecydowanie darować, moim zdaniem nie warto.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz osobna podstrone na której umieszczasz linki strone te linkujesz ze strony głównej, ogólnie nie praktykuje sie umieszczania linków zwrotnych do katalogów na stronie głównej

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak dodajesz do katalogow, ktore maja szczegoly wpisu, to zatrudnij jakiegos linkora czy innego smiecia do podlinkowania swojego wpisu.

Korzysc dla ciebie - boty przechodza z katalogu na twoja strone.

Korzysc dla katalogu - indeksacja,

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie a propo linków zwrotnych.

Dałem wpis w katalogu, umieściłem link zwrotny na stronie z Pagerank=4 (słabszych podstron nie ma) i czekam. Mija kilka tygodni, a w katalogu mojego listingu nie ma. Więc zdjąłem linka. A dziś pisze do mnie administrator katalogu, że nie widzi linka... Nie wiem po jaką chol.... co niektórzy zakładają katalogi, skoro nie mają na nie czasu.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By denerwowac wpisujacych ;)

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak dodajesz do katalogow, ktore maja szczegoly wpisu, to zatrudnij jakiegos linkora czy innego smiecia do podlinkowania swojego wpisu.

Korzysc dla ciebie - boty przechodza z katalogu na twoja strone.

Korzysc dla katalogu - indeksacja,

Wytłumaczcie mi o co chodzi ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak dodajesz do katalogow, ktore maja szczegoly wpisu, to zatrudnij jakiegos linkora czy innego smiecia do podlinkowania swojego wpisu.

Korzysc dla ciebie - boty przechodza z katalogu na twoja strone.

Korzysc dla katalogu - indeksacja,

Wytłumaczcie mi o co chodzi ^^

Linkujesz do strony w katalogu z Twoim wpisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności