Skocz do zawartości

Webmastering i Przeglądarki


Sanchez Spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowym błędem prawie każdego początkującego projektanta stron www jest to że robi strony

tylko pod swoją obecnie zainstalowaną przeglądarkę internetową. Wiadomo, nie ma się tu co rozwodzić na ten temat. Sam przez to przeszedłem i teraz naszczęście jestem na etapie projektowania stron i testowania ich na wszystkim czym tylko się da. :D

Ostatnio zainstalowałem sobie przeglądarkę Avant co o niej powiecie?

Dla mnie bomba. Jedna z najszybszych jakie widziałęm.

Adres: www.avantbrowser.com (nie całe 2 MB)

I nasuwa mi się pytanie, czy robiąc strony testujecie je tylko na najbardziej znanych przeglądarkach (IE, FF, O, N) czy na wszystkich dostpnych?

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo Avant korzysta z silnika IE, jeśli mogę tak powiedzieć, więc wszystkie strony, które rozjeżdzały mi się pod IE rozjeżdzały się równiez pod Avantem. Głowy za to nie dam, ale mogę powiedziec, że jest to przyjemna przeglądarka, jednak dla bezpieczeństwa i wygody używam ff.

-- Tuning - miniaturowych aut czyli Manga Cars ;)

-- sfah - a to moje...

-- skate punk - melodic punk, fast punk i deskorolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Złota trójka ( O, F, IE - w takiej kolejności ) A ewentualne "wielkie błędy" w https://v03.browsershots.org/"

O kurcze, doskonała pozycja! :D

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nasuwa mi się pytanie, czy robiąc strony testujecie je tylko na najbardziej znanych przeglądarkach (IE, FF, O, N) czy na wszystkich dostpnych?

Testuję pod Internet Explorerem, FireFoxem oraz Operą. Jak strona wygląda poprawnie pod tymi trzema to mi w zupełności wystarcza :) Pod innymi nie sprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli strona wyświetla się pod Wielką Trójca a pod czymś "undergrundowym" to jest to wina przeglądarki a nie Twoja

nie tylko my powinniśmy trzymać się standardów:P

ps. ja sprawdzam pod ff i ie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina przeglądarki owszem. Ale co to obchodzi gościa na stronie że jego przeglądarka zawiera błędy? To właśnie ten co zrobił stornę ma chyba oto zadbać żeby potencjalny klient nie poszedł do konkurencji która przetestowała stronę także w przeglądarkach z poza "wielkiej trójcy" prawda? :)

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina przeglądarki owszem. Ale co to obchodzi gościa na stronie że jego przeglądarka zawiera błędy? To właśnie ten co zrobił stornę ma chyba oto zadbać żeby potencjalny klient nie poszedł do konkurencji która przetestowała stronę także w przeglądarkach z poza "wielkiej trójcy" prawda? :)

Oczywiście jeżeli będziesz robił strony działające bezbłędnie pod wszystkimi przeglądarkami będzie to jakiś plus ale nie zdobędziesz wielu nowych kilentów dzięki temu że twoje strony nie mają błędów w wyszukiwarce obejmującej 0,06% rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności