Skocz do zawartości

Oprogramowanie dla firmy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam osób, które już posiadają DG i mam prośbe o podanie programów niezbędnych do firmy.

Pomijam (już znam koszty):

Windows XP

Office 2003

Photoshop

Jakieś programy do fakturowania, czy czegoś takiego? Jakie to programy i ile kosztują. Z góry dziękuję za cenne odpowiedzi.

pzdr

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Office 2003

Nie lepiej OpenOffice?

Photoshop

A to firma jakiego profilu? Bo sila rzeczy Photoshop do wszystkiego potrzebny nie jest. Do zaawansowanych prac graficznych i owszem, ale do prostszych moze warto sprawdzic na demie Piksela czy ma on wystarczajace mozliwosci? Bo roznica cenowa jest wyrazna.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych przesiadka z photoshop'a na gimp'a jest bardzo trudna ale pixel na prawdę nie wiele ustępuje photoshop'owi i w zasadzie dla osób zaznajomionych z photoshop'em to bardzo dobre rozwiązanie.

No i oba programy są dostępne w linuksie, co moim zdaniem sugeruje jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programów do fakturowania jest od groma. Są też darmowe z licencją do komercyjnego wykorzystywania.

Jeżeli nie masz narzuconego jakiegoś programu - np z powodu importu/eksportu, to pościągaj dema i wybierz coś po prostu, co ci będzie pasować.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych przesiadka z photoshop'a na gimp'a jest bardzo trudna ale pixel na prawdę nie wiele ustępuje photoshop'owi

No i Pixel ma jeszcze ta zalete, ze jest multisystemowy. Nie jestem pewien (trzeba by zapytac u dystrybutora), ale chyba koszt licencji obejmuje dostep do klucza dla wszystkich wersji.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do faktur mam WAPRO WF-MAG koszt około 300 zł i jestem zadowolony, wcześniej pracowałem na Subiekt GT i różne problemy miałem..

Jeżeli chcesz mieć tylko usługi to polecam napisać coś samemu.. Dopóki nie potrzebowałem drukarki fiskalnej to była świetna sprawa, bo dopasowałem go idealnie do moich potrzeb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej ifirma.pl - za niewiele więcej miesięcznie możesz mieć kompletną obsługę w biurze rachunkowym, gdzie za poprawność rozliczeń odpowiada biuro, a nie ty - bo ifirma, to właściwie sam księgujesz.

Równie dobrze możesz mieć darmowy soft do księgowości z Rzepy i jakiś darmowy program do wystawiania faktur.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności