Skocz do zawartości

UOKIK i Pozycjonowanie


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki ze mi robisz linki :-).

Ach to widzisz zdziwisz się :-) jakie to będzie bum kolego :-)

Mysle że połowa pseudo zniknie.

Lecz twoje działania nie wywrą na mnie presji i nie zdradze jaka to forma działania aż nie zakończę kwestii prawnej do końca

Poinforumuje Ciebie tylko o fakcie wykonanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kto tu komu linki robi?

jak już bierzesz cudze konto to moglbyś przynajmniej zaktualizowac podpis.

masz szczęście że nie ma moderatorów, to jeszczemożesz to pisać.

Ale na szczęście ja przygotowuję za 100$ nowy algorytm dla Google'a, teraz testują go engineerowie z Yahoo! Będzie opcja do usuwania duplikatów z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się da, i proszę mogę dać słowo że jak w przeciągu miesiąca nie zrobię wielkiego BUM o którym będzie głośno to zmieniam tu nick szook na lamer do potęgi entej.

Nie słyszę wielkiego BUM z uokiku więc nazywajcie mnie od teraz nie Szook ale lamer do potęgi entej.

musiałem zmienić nika by dochować danej obietnicy.

pzdr

Mariusz

no to chociaz honorowy jestes Szook.

Jak mowiłes tak zrobiłes =D>

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizmo, chonorowo zrobiłem BUM akurat mam zakazane wypowiadać się na temat szczeg. ale możesz zapytać kolegi S że bum jest.

Myśle że szczeg się nie dowiesz od niego ale ogólnie dowiesz się napewno za kilka dni i zapewniam Cibie że sam napiszesz o tym bum tutaj na forum'

pzdr

to bedzie w pewnej formie przelom co do tego co sie dzieje w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal nie zglaszalem problemu bo staram sie zeby takie wypowiedzi mnie nie poruszaly.

Mam inne problemy niz zawracanie sobie tym glowy.

A wiesz michale ze zawsze osoby ktore beda chcialy cos zrobic beda te bbeee.

Nie wszyscy moga wszystkih lubic i to jest zrozumiale i nie przejmuje sie tez tym zbytnio.

Wazne zeby lubili i szanowali nas ci ludzie na ktorych nam zalezy a cala reszta jest nie wazna.

Choc powiem nawet Michale ze takie zaczepki mojej osoby wrecz nawet utwierdzaja mnie ze moje dzialania sa sluszne i kierunek ktory obralem dobry.

Bo tylko dzialania komus szkodliwe moga byc podstawa takich wypowiedzi

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności