Skocz do zawartości

Do osób z Krakowa.


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu już była dyskusja na ten temat i w końcu chyba nic nie wyszło (albo ja o niczym nie wiem).

Według mnie pomysł bardzo dobry, ale ciężko to wykonać technicznie. Np. jak o mnie chodzi, to jeśli takie spotkanie będzie poza Warszawą, to chyba nie będzie mi się chciało pociągiem lub PKS-em jechać. A przecież wszyscy jesteśmy tacy zapracowani.

https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic540-0-asc-0.html

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odchodźcie proszę od tematu, mówimy tutaj o czymś nieco mniej "globalnym" niż lokalny zjazd forum PiO. ;)

Szook - mogą być osoby spoza Krakowa, nie oczekuję żadnych informacji. Może to być nawet manekin, byle bym tylko mógł na niego wskazywać i ze śmiertelnie poważną miną mówić że on odniósł największe sukcesy w Polsce w tej branży, i tak wszyscy będą na niego patrzyć z podziwem. Jeżeli się odezwie i powie coś więcej niż "Eee..." to będzie już wspaniale. ;)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja sie nie nadaje,, bo sukcesu nie osiągnełem a jedynie wporwadzam swoje wizję.

A Jak interpretować sukces SEO w Polsce ? czym to obliczyć ?

Mógłbym tylko przedstawić info ile ja na tym zarobiłem tzn procentowo zwrot w pierwszym msc, po 6 msc itd.

Ile zarabiają klienci dlaczego to się opłaca.

Co warto zrobić, czego nie.

Czy warto być lubianym :) czy nie w branzy SEO

Kiedy jesteś lubianym - najlepiej jak nie robisz nic :(.

Czy należy się chwalić sukcesami - powiem NIE nigdy.

Specjalnie dla tego celu wprowadziłem politykę prywatności.

I tak jak moim klientą zakazuje informowania iż ich strona jest pozycjonowana tak jak im gwarantuje że ich strony nie pojawią się w żadnym portfolio, a na pytanie co pozycjonuje nikt ani żaden klient tego się nie dowiedział.

Każdy z pozycjonerów ma swój marketing, myślę że poza techniką liczy się to coś co jeszcze to sprzeda.

Jest wiel czynników sukcesu.

Napewno dobrego partnera, w grupie zawsze raźniej a samoluby są szybko karane i mają dobrze jak idzie OK ale jak się noga powija są sami.

Jak znasz jakąs nową sztuczkę której nie znają inni to zdradź swoją ostatnią oni i tak się będą cieszyć zanim ją wykorzystają ty na nowej pojedziesz i znajdziesz następną, oni nauczeni czytać nie szukają swoich rozwiązań są za leniwi itd.

Jesteś ciągle o krok do przodu.

Konkurencja ?

Jak sobie radzić.

Ważna jest polityka cenowa- wcale najtaniej za najwięcej nie oznacza sukcesu - kiedyś tak myślałem.

ZBYT tanie staje się podejżliwe, użalanie się iż np. niemam siły przebicia jest błedęm.

A w pozycjonowaniu ważne moim zdaniem jest myśleć jak człowiek nie jak wyszukiwarka.

Dlaczego

no bo z oczywistych względów moim zdaniem nie powstała sama,

myśleli nad nią ludzie i nie ważne jaki ma algorytm ma zawsze 1 cel.

tzn - najlepsze wyniki najmniejsza możliwość ich ustawiania przez pozycjonerów.

Jeżeli zastanowić się co chce osiągnąc autor należy unikać jak najdalej popularnych technik pozycjonowania.

Uważam że czym bardziej jesteś indywidualny, masz nowe pomysły, nie typowe opisy, linki itd. tym lepiej.

Jeste wiele czynników które wpływają stndardem na pozycje i używa ich każdy, każdy o nich wie.

Każdy mówi sztuka w Google ja powiem żadna,

jeden pozycjonuje 1 stronę drugi 300, ten co ma więcej musi mieć inną technikę więc nie mozna ich z sobą porównywać.

Zasada pozycjonera - do pozycjonowania własnych stron używaj najgorzych możliwych technik, dlaczego ?

ty uczysz się tego miesiącami, latami a gość wpiszze pozycjonowanie i wie wszystko.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz na powaznie

W 2005 roku będzie konferencja dla Polskich Buisnesmenów organizowana w Warszawie w którymś z salonów wystawniczych lub luxusowym hotelu

Koszty pokrywam ja :!: :!:

Zastrzegam sobie prawo wybrania kilku forumowiczów z wystosowaniem do Nich zaproszenia

Pomysł wasz jest taką forpocztą tematu

W maju 2005 powiadomię o terminie powakacyjnym

tematy:

-makreting i e-busines

-pozycjonowanie i korzyści dla firm

itd

Konferencja nie jest dla Seo specjalist ale dla Polskiego businesu

Pozdrawiam

Dam znać

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kill bill i dobrze że takie imprezy są organizowane,

ja np. obecnie zostałem zaproszony do UOKIK do współpracy przy regulowaniu rynku sprzedaży i ecoomerce, występuje tam wiele ciekawych firm i dużych zarazem.

Generalnie założenie jest takie żeby jak i mały tak i duży mógł istnieć na rynku, żeby panowały jasne zasady konkurencyjności bo branża SEO, czy Sklepów internetowych w Polsce do dzika dżungla.

Obecnie na zapytanie Rzeczpospolitej przygotowuje art. o reklamie internetowej, będą tam różne wypowiedzi o reklamie internetowej lecz postanowiłem poprosić osobę piszącą o wyrażenie zgody na przedstawienie materiałów dotyczących SEO.

Mam nadzieje że będzie to korzystna prezentacja SEO w Polsce,

jeżeli macie jakieś wątki tematy które uważacie że warto tam umieścić coś co może dodatkowo wpłynąc na korzystna wizję SEO wPolsce to prosze na prv pisać.

Zawsze działamy dla wspólnego dobra, bo przecież nie pisze tego tylko dla siebie, choć nie ukrywam że lubię pisać bo takie art. zrguły przynosza mi sporo zadowolenia z tego co robię

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jez ale mam wizje

a może wirtual SESJA :)

ty z laptopem ja w kominiarce :) przed kamerą :) udziele wizjonerskiego i kontrowersyjnego wywiadu na temat SEO w polsce ;)

HAHAHA, a wiesz że to nie byłoby niemożliwe? :)))

Nie wiem dokładnie (to wyszło na dziko, ale i tak mi wyjdzie, jak zwykle), ale być może na tamtych kompach jest internet (to sala komputerowa). Do tego, kompy są niezłej klasy (z ubiegłego roku), pewnie porównywalne do tego co mam w domu (czyli: już wiemy na co poszły nasze stypendia).

Szkoda że nie pomyślałem o tym wcześniej (przewidziałem kolejnej prelekcji w tym semestrze), ale to się DAŁO zorganizować.

Ewentualnie... Coż. Mogę w kominiarkę ubrać swoją babcię, po ekranie będą latały przygotowane zdania (wypowiedzi Mariusza :P), i tak się nikt nie zorientuje. :P

Pozdrawiam, J. ;)

BTW, a ja mam wizję, która da mi milion linków w miesiąc i kolejne 100 mln przez kolejne 3 miesiące. Już niedługo! ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jez jedyna wizja dla mnie która robie na tą mase linków :-) to to coś po co kupiłem kalokacje serwera, bo powiem że żaden nawet mój nie odpowiadał na tyle zapytań a bazy msql się sypały, narazie postawie to dzieło na asp, a później będę rozwijał.

Heh, jeżeli chodzi o łączę ;-) to moge zagadać za pomocą jakiegoś video chating :) może moja kam nie jest rewelacją, ale wiesz to doda takiej tajemnocziści ;-).

Jak gość z ukrycia, w sumie bez lampki to ta kamerka sama używa jakiejś magicznej kominiarki :).

Tak czy tak warto pomyśleć o takich wizjonerskich widzeniach :).

Swojego czasu pamiętam jak sprzedawałem gadżety reklamowe i klient nie dokonał dokładnego wyboru, była 15:40 dojazd do niego był już nie molziwy, był to piątek a długopisy miałty być gotowe na wtorek na impreze firmową.

A do 16 godz miałem potwierdzić zamówienie żebydostać je do druku na poniedziałek :(

Więc siedziałem 2 min i długo nie myśląc dzownię do prezesa nie małej firmy :P

mówie Panie odpal pan że www.domena.pl :-) wejdz Pan tam na stronę, ja tam włącze video stream, klient ładnie się posłuchał, ja mu pokazałem długopisy on wybrał a ja pojechałem szybko zamówić :)

I wtedy wizja dała mi wizje, szkoda że jej nie spełniłem :).

Ale może teraz spełnie - dział obśługi klienta z wizją :) na stronie www

co o tym myslicie live chat z wizją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chetnie zrobil spotkanko ale narazie w Krakowie - za jakis miesiac / dwa moge gdzie tylko chcecie ale teraz brak czasu 8) jak ktos chce w krk to bardzo chetnie - np. w nastepny weekend albo najlepiej w piatek :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności