Skocz do zawartości

dostalem dzisiaj linka, z haczykiem - co to moze byc?


m.b

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny spam wirusowy puszczany przez gg - klikniesz > i rozsyła to wszystkim na Twojej liście. Firefox i inne komunikatory niż gg (przykładowo konnekt) radził sobie z poprzednią wersją tego typu wirusów, nie wiem jak teraz ale pewnie tez.

-- Tuning - miniaturowych aut czyli Manga Cars ;)

-- sfah - a to moje...

-- skate punk - melodic punk, fast punk i deskorolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirus łańcuszkowy.

Rozprzestrzenia się za pomocą komunikatora, pobiera listę kontaktów i wysyła do wszystkich osób z twoich kontaktów. Nie otwieraj tego. Wirusy krążą już od kilku dni. Powodują zablokowanie konta gg ponieważ automatycznie w twojej listy gg wysyła się do wszystkich w krótkim czasie. Wkrótce później gg blokuje twoje konto.

Także mam konnekta i nic do mnie nie doszło. Swoją drogą dzisiaj do celów testowych uruchomiłem ten link w swoim IM i zobaczyłem, że w konnekcie nic się nie dzieje. Natomiast w gg tak.

Więcej info na blogu mojego znajomego eriz'a

Warszawa Najwiecej informacji o stolicy

Hotele Warszawa Zarezerwuj hotele w Warszawie online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny spam wirusowy puszczany przez gg - klikniesz > i rozsyła to wszystkim na Twojej liście. Firefox i inne komunikatory niż gg

W zasadzie racja (choc mozna napisac konkretniej - inna przegladarka niz IE :P Operę, SeaMonkey czy K-Meleona też warto polecac). Jest tylko jeden haczyk: wtyczka Media Player rowniez w niektorych wspolczesnych przegladarkach (m.in. wlasnie w FF) i tak umozliwia zlapanie wirusa (rzecz jasna to wina Media Playera, a nie Lisa).

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam forum dla blogowiczow, wiekszosc z nich jest w mlodym wieku i to do nich wypadaloby najpierw dotrzec... bo to oni masowo na wszystko klikaja bez czytania. narazie jednak mam tylko niecale tysiac czytan, wiec to kropla w morzy a jak widac po wpisach na wikinews osoby z aktywna wtyczka wmp w firefoxie tez nie sa bezpieczne...

Link in Bio na Bloggerze - przykład wykorzystania platformy Blogger / Blogspot nie tylko jako bloga, ale również prostego portfolio / wizytówki / listy linków / zaślepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności